Як повернути собі пам'ять?

2 октября 2015
2807 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10488.jpg

Його створили дослідники з Університету Південної Каліфорнії. За словами фахівців, протез представляє з себе невеликий набір електродів, який імплантується в мозок.

Винахід успішно пройшло випробування на тваринах. Незабаром фахівці планують почати тести на людях, які страждають від втрати пам'яті, передає Science World Report.

Коли мозок отримує сенсорну інформацію, він створює спогад у вигляді комплексного електричного сигналу, що проходить через кілька областей гіпокампу — центру пам'яті. У кожному регіоні гіпокампу сигнал повторно кодується. В останній регіон надходить модифікований сигнал, готовий до відправки в довгострокову пам'ять.

При пошкодженні певних областей мозку даний процес порушується. І вірогідність того, що спогад потрапить в довгострокову пам'ять, знижується. Тому люди з хворобою Альцгеймера, у яких пошкоджений гіпокамп, пам'ятають події минулого, а нові довгострокові спогади у них не утворюються. Протез здатний доставити спогади в довгострокову пам'ять, обійшовши пошкоджений регіон. Тобто, він відновить процес формування довгострокових спогадів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети