Як правильно відвідувати тренажерний зал?

8 сентября 2015
3805 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10247.jpg

У всі часи, підтягнуті, сильні, м'язисті чоловіки були в центрі уваги жінок. Час іде, погляди змінюються, але попит на спортсменів так і не впав. І всі хлопці, які стежать за собою зазвичай ходять в спортивний зал. Але більшість, хто перший раз прийшов, робить помилки, які з часом можуть погано позначитися на здоров'ї.

Кілька основних помилок в спортзалі, яких варто уникати для досягнення мети

Заняття з робочою вагою без розминки

При кожному відвідуванні спортзалу необхідно гарненько розминатися. Просто помахати руками не допоможе, варто розім'ятися грифом, потім поставити кілька млинців, загальна вага яких буде 30% від вашої робочої ваги. Потім ще кілька до 50%. Після цього можна вже ставити ту вагу, яким ви займаєтесь. Адже без розминки у вас нижча працездатність, вищий шанс отримання травми. Працездатність підвищується на 30- 50% при гарній розминці, з цього випливає, що якщо ви працюєте в залі без первинної підготовки, то в кінці 3-4 підходів на штанзі, ваші м'язи увійдуть в робочий стан, тим самим почнуть зростати. Але коли ви майже закінчили основні підходи на штанзі, то наступне заняття майже буде марним.

Неправильне харчування

Даний фактор важливий, якщо ви хочете непросто наростити м'язову масу, а зробити це правильно, відповідально і красиво. Щоб тіло було більш красиве варто стежити за своїм харчуванням. Прибрати безліч продуктів, які для вас не підходять за своїми якостями. Харчуватися меншими порціями, але частіше, не їсти за півтори години до заняття спортом і після. Не приймати спиртне, не курити. Найгірше для спорту — наркотики.

Відсутність страховки

Кожна людина в процесі заняття спортом буде досягати нових висот і вищих ваг. Коли такий момент настає треба на повному серйозі до нього поставитися. Аж до того, що не варто поодинці знімати штангу зі стійок, нехай хто-небудь підстрахує, збільште перерву між підходами, щоб м'язи встигли налитися кров'ю і відновиться до наступного.

Шкідливі звички

І останнім пунктом за списком, але не за важливістю є фактор шкідливих звичок. Запитавши у будь-якого спортсмена, кожен дасть одну відповідь: спорт і шкідливі звички — речі несумісні. Куріння, вбиває ваші легені, алкоголь вбиває мозок і змушує м'язи рости повільніше. Наркотики вбивають вас безпосередньо без будь-яких ознак. Особливо сильні наркотики можуть змусити вас гнити заживо.

Звернувши увагу на ці фактори, ви зможете досягти висот, які поставили перед собою.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЩо робити,коли до тебе пристають в тренажерному залі

Здоровье и медицинаЩо потрібно їсти після тренування в тренажерному залі?

Женский разделЯк правильно займатись в тренажерному залі?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети