Як зберегти близкість у шлюбі?

3 января 2016
2364 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11579.jpg

Будь-які стосунки мають період палких почуттів і більш спокійного їх прояву.

Найбільш часто така зміна періодів відбувається, коли стосунки приводять в укладення шлюбу. Створивши свою сім'ю, партнери освоюють себе в нових соціальних ролях чоловіка і дружини, коли пріоритети змінюються, і побутові клопоти поступово витісняють романтику.

Для чоловіка основними стають фінансові питання, для дружини господарські проблеми. Коли з'являються діти, часу один на одного у подружжя практично не залишається. І тут вже починає сходити нанівець палкість колишніх почуттів. Це закономірне явище, але це не означає, що з цим можна і не потрібно боротися. Пам'ятайте, що всі кризи і проблеми подружніх пар випливають через нестачу часу й уваги один на одного.

Зробіть так, щоб кожен день у вас закінчувався розповіддю, як пройшов минулий день, обговорюйте плани на завтрашній. Придумайте собі цікаве проведення часу, але тільки враховуйте, що воно обов'язково має бути спільним. Чим більше часу ви будете проводити разом, тим менша ймовірність розбіжності в поглядах і відчуження.

Проблему треба вирішувати на самому початку. У великій мірі це залежить від жінки, проте це не означає, що чоловікові не слід турбуватися про свою роль у питаннях збереження родини. Пам'ятайте, що зберегти наявне завжди легше, ніж повертати втрачене. Тому, як тільки ви відчуйте відтінок охолодження в почуттях партнера, вживайте заходів.

Згадайте, що саме вас захопило в дружині на самому початку відносин і подумайте, що ця якість нікуди не поділася, просто її треба помітити. У кожному разі, проявляйте інтерес один до одного, задавайте питання. Пам'ятайте про важливість тілесного контакту. Мається на увазі не те, що треба цілуватися, не піклуючись про те, де і з ким ви знаходитесь. Набагато важливіший ласкавий дотик до плеча, погладжування по щоці та інші жести, що демонструють вашу ніжність до партнера. Частіше виходьте абикуди разом. Для дружини це буде приводом згадати, про свою жіночу суть і красу.

Найбільше цього потребують ті жінки, для яких вихід у світ можливий рідко через постійного перебування вдома. Неважливо, сидять вони вдома через відсутність роботи або тому що перебувають у відпустці по догляду за дитиною. Для чоловіка це можливість ще раз показати своїй дружині як він її любить, і прагнути порадувати. Подарована без приводу квітка, листівка, мила записка, залишена на холодильнику, несподіваний поцілунок, всі ці дрібниці стануть помічниками в питанні збереження близькості в шлюбі.

Похожие статьи:

Женский разделЯк не думати про зраду в шлюбі?

ОбществоЧому сімейні пари зраджують один одному?

Здоровье и медицинаЯкий секс повинен бути у шлюбі?

Женский раздел​Не всі відносини закінчуються шлюбом. Бувають і розставання, і важкі переживання

ОбществоМрії про «самопізнання» руйнують шлюби, стверджує психолог

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети