Який секс повинен бути у шлюбі?

4 октября 2015
5776 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10506.jpg

Є багато ознак, які говорять про те, що сім'я гармонійна. Але, мабуть, самим явним є наявність регулярних сексуальних контактів і того, що вони приносять радість обом партнерам. Однак секс — така річ, яка з часом може набриднути. У всякому разі, якщо в ньому немає ніякої новизни і різноманітності. Який же секс обов'язково повинен бути у вашому шлюбі?

Романтичний секс

Для того щоб налаштуватися на нього, треба витратити багато часу. І не тільки на закупівлю свічок і ароматичних паличок, але й на інтимне листування, натяки, флірт. Спробуйте ще з ранку натякнути чоловікові, що ввечері йому належить щось незвичайне. Протягом дня киньте на його пошту своє еротичне фото або двозначну фразочку.

Увечері теж не варто нікуди поспішати: спочатку романтична вечеря, бесіда, легкі, як би випадкові дотики грудьми або стегном. Потім — танець або (на вибір) сеанс стриптизу. Ви обоє повинні смакувати кожен момент майбутньої близькості. Можливо, вам сподобається тантричний секс або еротичний масаж — словом, все в цей вечір має бути вишуканим.

Здоровий секс

Без нього в сімейному житті — ніяк! Мабуть, саме ним пари займаються найчастіше, і це має своє обгрунтування. В середньому, такий вид сексу займає 15-20 хвилин і розписаний по секундах, в суворій відповідності з підручником з сексології: прелюдія, оральні ласки, стимуляція, фрикції, оргазм.

Якщо ви будете практикувати такий секс хоча б раз на тиждень, з сексуальним здоров'ям у вас буде все в порядку.

Швидкий секс

Ну а якщо захочеться різноманітності — ласкаво просимо в клуб любителів ранкового швидкого сексу! Не варто відмовлятися від нього тільки лише тому, що ви поспішаєте на роботу або не налаштовані на інтим. Три хвилини, витрачені перед сніданком, повністю себе окуплять. Мало того, що у вашого партнера зникне напруга, абсолютно зайва в офісі, так ще й ви будете мати моральне право вимагати ввечері продовження. До речі, цілком може бути, що спробувавши швидкий секс, ви й самі отримаєте від нього задоволення.

Похожие статьи:

ОбществоЧому сімейні пари зраджують один одному?

Женский разделЯк не думати про зраду в шлюбі?

ОбществоВ Ірландії легалізували гей-шлюби

Женский раздел​Не всі відносини закінчуються шлюбом. Бувають і розставання, і важкі переживання

ОбществоМрії про «самопізнання» руйнують шлюби, стверджує психолог

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети