Лисієш?Це вже не проблема

8 марта 2015
2552 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7676.jpg

Науковці з Іспанського національного центру досліджень раку зробили відкриття, яке може піти на користь мільйонам людей на планеті.Цікаво, що це відкриття випадкове.
Учені виявили, що у піддослідних мишей, які отримували протизапальні ліки,інтенсивно росте підшерсток.Зв*язок між цим фактом і ліками пояснюється клітинами організму-макрофагами, які протистоять запальному процесу й за допомогою спеціального білка активізують стовбурові клітини, що відповідають за ріст волосся.
Розуміння механізму, що стимулює ріст волосся, на думку дослідників, може допомогти людям з облисінням.
— Досі ще не винайдено універсального способу боротьби з алопецією, однак добре досліджено, що саме її провокує!?
Втрату волосся можуть спричинити порушення роботи щитоподібної залози, паразити, деякі інфекційні хвороби, дефіцит вітамінів та мікроелементів,інтоксикації, хвороби печінки тощо.Відповідно, у кожному випадку потрібні чітка діагностика та індивідуальний підхід.
Для лікування алопеції лікарі застосовують масаж, що активізує волосяні цибулини, голкотерапії, операції з пересаджування волосся тощо.Та їх ефективність залежить насамперед від правильного поставлення діагнозу.
А найпоширеніше на планеті- облисіння андрогенне(за чоловічим типом), яке у спадок від батьків отримує третина представників чоловічої статі.Причина, як доведено, у впливі на волосяні фолікули гормону тестостерону.Він наявний у всіх, але втрачають волосся переважно «запрограмовані» люди.І з цим типом облисіння боротися найважче!

Похожие статьи:

Продукты питанияИ Водка теперь подорожает!

Женский разделТолько не Кастрюлю!

Продукты питанияУкраинские голодные бунты

Туризм и путешествияЛюди хотят за границу!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети