Люди стали залежними від солодощів

14 сентября 2015
2374 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10308.jpg

Можливо, ви задавалися питанням: якщо цукор і справді такий поганий, чому його дають хворим при фізичному виснаженні або інтоксикації? Саме тому, що ослаблена людина не може витрачати сили на їжу, а швидко отримати енергію можна за допомогою глюкози, яка є безцінною живильною речовиною для організму. Але безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Людина дуже швидко впадає в залежність від солодкого, оскільки воно приносить миттєве задоволення.

Ендорфіни викидаються в кров, ми відчуваємо ейфорію, і наступного разу навряд чи станемо шукати інший спосіб зробити себе трішки щасливішим. Примітно, що в світі вже існують клініки, що займаються реабілітацією таких хворих. У процесі лікування вони стикаються з тими ж труднощами, що й інші залежні: фізичні страждання, гнів, депресія і інші.

Як відмовитися від солодкого

Багато людей прагнуть відмовитися від солодощів, але не варто забувати, що виробники продуктів харчування додають цукор в хлібобулочні вироби, консерви, напої, соуси та іншу їжу. Ми споживаємо цукор, не знаючи про це, а коли рівень глюкози в крові знижується, почуття голоду накриває нас з новою силою.

Як же досягти золотої середини? Всього-то й потрібно, що стабілізувати рівень цукру в крові за допомогою правильного харчування.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаРибні страви продовжують життя

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети