Масаж покращує ваше життя

23 октября 2015
2408 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10730.jpg

Масаж покращує загальний кровообіг і знімає м'язовий біль після тренування, повідомляють американські вчені з Університету Іллінойсу в Чикаго.

Дослідження також показало, що масаж здатний поліпшити судинну функцію у людей, які не приділяють уваги фізичній активності, у зв'язку з чим фахівці вважають, що масаж має свої переваги для людей, незалежно від їх рівня фізичної активності.

Покращена циркуляція і полегшення болю — основні переваги масажу, і сьогодні даний вид терапії все частіше використовується як доповнення до традиційних медичних втручань.

У ході досліджень фахівці вирішили перевірити, чи зможе масаж поліпшити кровообіг і привести до системного зниження болю у м'язах після тренування. Здорових дорослих попросили займатися на стандартному тренажері для ніг, після чого половина групи одержала шведський масаж ніг після фізичних вправ.

Потім учасники оцінили болючість в своїх м'язах за шкалою від 1 до 10. Як і очікувалося, обидві групи випробовуваних випробували біль відразу після тренування, але, в той час як у людей, до яких був застосований масаж, біль пройшов приблизно через 90 хвилин після масажу, учасники іншої групи повідомили про непрохідний біль через 24 години після тренування.

Викликані фізичним навантаженням ушкодження м'язів, як було показано, зменшують приплив крові, але масаж здатний поліпшити дану ситуацію.

Якщо немає можливості здійснювати масаж, скориставшись послугами фахівця, тут на допомогу можуть прийти масажери, що дозволяють за оперативний термін повернути кровообіг до нормальних рівнів.

Використання масажерів після виснажливого тренування допомагає боротися з втомою, тонізує, сприятливо впливає на м'язи і суглоби, покращуючи їх рухливість, і надає профілактичну дію після перенесених травм.

Спортивний масаж підсилює обмінні процеси в фізичному впливу області і насичує її живильними речовинами і киснем, за рахунок чого відбувається поліпшення працездатності м'язів. У результаті м'язи, тканини і органи починають швидше забезпечуватися кров'ю, виводячи продукти розпаду з організму.

Таким чином, проведене дослідження підтверджує важливу роль масажу після фізичних вправ і травм, а також припускає важливе значення масажу поза контекстом фізичної активності, відзначають фахівці, який вважають, що масаж дійсно змінює фізіологію людини в позитивному ключі.

Похожие статьи:

ОбществоСалон эротического массажа Walleri в Сочи

Женский разделЯк забрати мішки під очима?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети