Мистецтво лікування: Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів-практиків відбудеться в Ужгороді

7 сентября 2018
1245 просмотров Голосов: 0 Автор:AndreyVerdanov
article17636.jpg

Тренінг-програму організовано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» та ГО «Академія розвитку медичної освіти» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

На меті тренінгу навчити лікарів виявляти фактори ризику розвитку хронічних захворювань у пацієнтів і вживати своєчасних заходів для їх нейтралізації. Захід складатиметься з практичної і теоретичної частини.

В процесі теоретичної частини, усі присутні матимуть можливість прослухати ряд лекцій від провідних українських вчених-медиків різних спеціальностей стосовно актуальних проблем лікування та профілактики в медицині. Під час практичної частини тренінгу, лікарі та представники преси матимуть можливість безкоштовно відвідати кабінет профілактики. 

Довідка:

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» була заснована у 2007 році та налічує більше 50 000 членів — лікарів зі всієї України різних спеціальностей.

Останні чотири роки Асоціація реалізує освітню програму для лікарів-практиків «Мистецтво Лікування», мета якої — підвищити обізнаність українських лікарів щодо профілактики хронічних неінфекційних захворювань. В 2017 році Асоціація провела 17 тренінгів, які відвідали більше ніж 9000 лікарів по всій Україні.

Похожие статьи:

Новости в миреУ Хорватії понад 300 працівників медицини притягнуті до суду за корупцію

ОбществоЧому українці бояться майбутнього

Здоровье и медицинаСовременная медицина продливает жизнь человеку

Здоровье и медицинаПолезности брокколи

Здоровье и медицинаУ Тернополі пройшла Всеукраїнська тренінг-программа для лікарів «Мистецтво лікування»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети