Молитва допоможе перемогти рак

3 октября 2015
2391 просмотр Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10504.jpg

Рак поки ще не переможений. Але сучасні медичні технології та використання ресурсів нашої психіки допомагають більш ефективно йому протидіють.

Лише 7% жінок, у яких діагностували рак, роблять усвідомлені кроки, щоб зберегти можливість мати дітей. Більшість пацієнток не знають, що лікування негативно позначиться на їх фертильності. «Якщо стан здоров'я дозволяє, потрібно на місяць відкласти початок терапії, щоб отримати запас зрілих яйцеклітин, якими жінка зможе скористатися згодом, — коментує Володимир Носов, лікар-репродуктолог Європейського медичного центру. — Крім того, на початку лікування ми використовуємо препарати, які призводять до тимчасової менопаузи, щоб збільшити шанси на відновлення функції яєчників. Про ці заходи варто дізнатися у лікаря відразу, як тільки виникла ймовірність онкологічного діагнозу ».

Духовне життя і глибокі переконання (у тому числі релігійні) позитивно впливають на психологічний стан жінок, які борються з раком. Психологи опитали 44000 жінок і виявили, що краще за інших пручалися болю і менше віддавалися апатії ті з них, кого відрізняли віра в Бога і цільний погляд на життя. При цьому значення мало не так зовнішній прояв віри (відвідування церкви, часті молитви або медитація), скільки ставлення до життєвих труднощів, наприклад схильність бачити в хворобі випробування, через яке потрібно пройти, щоб стати сильнішими..

Похожие статьи:

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети