Нарешті науковці розробили ліки від хвороби Альцгеймера

26 июля 2015
2068 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9832.jpg

Науковий світ відзначає справді революційну подію, яка очікувалося вченими вже багато десятків років. У світі з'явилися перші ліки, здатні уповільнити розвиток хвороби Альцгеймера.

Хвороба Альцгеймера, від якої страждають мільйони людей у всіх країнах світу, досі є невиліковною. У лікарів немає ліків, здатних хоча б уповільнити перебіг цього захворювання. Наявні препарати можуть лише дещо пом'якшити симптоми хвороби, але не вплинути на її хід.

І судячи з усього, такий препарат з'явився. На міжнародній конференції у Вашингтоні фармацевтичний гігант Eli Lilly оголосив результати великого клінічного дослідження препарату соланезумаб. Виявилося, що ці ліки ефективно уповільнюють перебіг хвороби Альцгеймера у людей, які страждають від помірних симптомів захворювання. Вперше ліки працюють з самою хворобою, а не з її симптомами, сповільнюючи процес втрати пам'яті і розумових навичок.

Хоча клінічні дослідження все ще тривають і не закінчаться до наступного року, соланезумаб може почати використовуватися вже в 2018 році. Вчені називають результати дослідження «величезним кроком вперед на шляху розвитку нових методик лікування хвороби Альцгеймера».

Соланезумаб — це антитіла, які прикріплюються до бета-амілоїдних білків у мозку і видаляють їх ще до початку формування небезпечних бляшок. Спочатку препарат розроблявся для пацієнтів з деменцією на пізній стадії, але він виявився неефективний. Однак дослідники виявили, що ліки впливають на тих, у кого хвороба Альцгеймера тільки почала розвиватися.

Ці ліки особливо важливі, оскільки в розробці зараз знаходяться тести, здатні розпізнавати деменцію за 10 років до виникнення перших симптомів. Отже, соланезумаб теоретично зможе взагалі запобігати страшну хворобу.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Здоровье и медицинаНародилась дівчинка з велетенським язиком

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети