Наркоз безпечний для дітей

2 ноября 2015
2497 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10888.jpg

Дослідження, яке є найбільшим у своєму роді, продемонструвало безпеку наркозу для новонароджених, зокрема — повна відсутність впливу на їх психомоторний розвиток.

Міжнародна група дослідників, що включала також педіатрів та анестезіологів зі школи медицини Університету штату Колорадо і дитячої клініки Колорадо повідомляє, що обмежене використання загальної анестезії у немовлят не викликає в майбутньому проблем з їх розвитком. Випробування, опубліковане в британському медичному журналі The Lancet, є найбільшим в своєму роді — у ньому були враховані дані більше 700 дітей, що беруть участь в дослідженні в 28 лікарнях по всьому світу в період між 2007 і 2013 роками.

Вчені не виявили жодної різниці між дітьми, які отримали наркоз і спинальну анестезію. Втім, результати, представлені в статті в The Lancet, підлягають перегляду: вони враховували тільки дітей до 2 років. Остаточні результати визначаться після того, як будуть обстежені діти до 5 років.

«Хоча наші результати поширюються на використання анестетиків протягом короткого терміну (менш ніж годину), вони забезпечують переконливі докази безпеки наркозу і дають для батьків і лікарів впевненість у тому, що анестезія навряд чи стане причиною проблем розвитку», — прокоментував один з авторів дослідження, доктор Девід Поланер, професор кафедри анестезіології та педіатрії та директор центру трансплантаційної анестезії при дитячій клініці Колорадо.

Похожие статьи:

Образование и наукаРівень води в Світовому океані може піднятись на 7 метрів

Новости УкраиныНа борту збитого "Боінга" були громадяни 9 країн та 80 дітей

БлаготворительностьФлеш-моб "ДІТИ ЗА МИР, ЗА ЄДИНУ КРАЇНУ"

Скандал​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

ОбществоСправжній Донбас: терорист прикривався власними дітьми

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети