Пам'ять має свої файли

23 октября 2015
1838 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10718.jpg

Вчені прийшли до висновку, що вся інформація в пам'яті щурів розбита на ряд фрагментів, файлів і зберігається в окремих групах нейронів.

У людському мозку може бути та ж система зберігання.

Нейрофізіологи з університету Карнегі Меллона (США) в ході спостережень за переміщенням щурів в лабіринті в момент їхнього наближення до якогось розпізнавального знаку (повороту, розвилці), на комп'ютерній томографії фіксували у ссавців активацію в мозку певної групи нейронів. Саме в цій групі, як припустили дослідники, зберігалася інформація про майбутню ділянку шляху.

Відомо, що при прослуховуванні лектора людина моргає в момент закінчення його репліки, а при читанні в момент закінчення фрази або пропозиції. Якщо ж кілька людей дивляться один і той же відеосюжет, то моргають вони синхронно — в момент, коли будь-яка дія чи подія переривається або відбувається перемикання з однієї сцени на іншу. Можна допустити, що інформація між актами моргання людини зберігається в окремому файлі (групі нейронів) його пам'яті у вигляді: уявлення, поняття, судження, тобто у вигляді думки.Відомо, що людина у повсякденному житті обходиться 400-500 словами, хоча словниковий запас її становить в середньому до 50 000 слів.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети