Пасивне куріння погано впливає на дітей

3 октября 2015
2469 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10501.jpg

Як свідчать результати дослідження, опубліковані в журналі «PLoS One», пасивне куріння може несприятливо вплинути на поведінку дітей.

Дослідники проаналізували дані більше 5 тис. учнів початкової школи у Франції. Увагу вчених було сфокусовано на наявності такого фактора, як куріння матерів під час вагітності і після пологів.

У ході дослідження вчені виявили, що в учнів, які піддавалися впливу пасивного куріння в утробі матері або в молодому віці, відзначався високий показник розвитку поведінкових проблем, зокрема, емоційна нестабільність і часте порушення поведінки.

Найвищий показник порушень в поведінці відзначався у дітей, матері яких курили як під час вагітності, так і після пологів.

На думку керівника дослідження Ізабелли Аннесі-МФасала (Ізабелла Annesi-Maesano), директора Інституту охорони здоров'я і медичних досліджень (Інститут охорони здоров'я і медичних досліджень), Париж, пасивне куріння необхідно внести в перелік додаткових факторів, які несприятливо впливають на здоров'я дітей, зокрема на порушення поведінкових реакцій в підлітковому віці.

Вчені стверджують, що отримані результати нового дослідження підтверджують дані експериментів на тваринах, а саме, що нікотин при пасивному курінні може мати нейротоксичний вплив на мозок.

Крім того, згідно за результатами попередніх досліджень, сигаретний дим під час вагітності може викликати структурні зміни в головному мозку плода, а протягом перших місяців життя дитини — порушення синтезу білка, яке впливає на зростання нейронів.

Автори планують продовжити дослідження для більш детального вивчення впливу пасивного куріння на порушення поведінки у дітей.

Похожие статьи:

ОбществоНе можеш кинути курити - отримай грошову компенсацію

Здоровье и медицинаЯк правильно кинути курити?

Здоровье и медицинаЧому споживання м'яса таке ж шкідливе, як куріння

ОбществоВ Пекіні відмовились від куріння

Здоровье и медицина10 порад тим, хто кидає палити

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети