Перегляд телевізора робить нас тупішими

6 декабря 2015
1846 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11264.jpg

Щоденний тривалий (від 3 годин і більше) перегляд телевізора визнаний шкідливим для розумових споосбностей людини і веде до передчасного старіння мозку.

До настільки невтішних висновків вчені прийшли через 25 років після початку дослідження, робота велася з 1985 року. В експерименті взяли участь молоді американці від 18 до 30 років різного походження. Контроль учасників проводився раз на два і п'ять років. До кінця експерименту дійшли 3247 чоловік. Результати були опубліковані в журналі JAMA Психіатрія.

 

Учасники були розділені на три групи, згідно з їх низькою, помірною або високою фізичною активністю. Також одним з важливих критеріїв стала звичка відводити свій вільний час на перегляд телевізора. Дані розраховувалися на підставі інформації за останній рік.

Високим вважався рівень в три і більше години на день. Сукупний ефект фізичної активності та перегляду телебачення вивчався в трьох групах: з найменшою активністю і великою любов'ю до телебачення, з найбільшою активністю і відсутністю інтересу до телебачення, а також група з середніми показниками. Учасники всіх груп проходили когнітивні тести, здатні визначити швидкість реакції, рівень вербальної пам'яті, а також загальний рівень інтелектуальних здібностей.

 

Результати, опубліковані вченими, вивели, що найбільш мізерні інтелектуальні здібності мають ті, хто найбільше проводив час за переглядом телевізора. Саме такий вид «активності» знижує реакцію, здатність вирішувати навіть найпростіші арифметичні задачі, хоча вербальна пам'ять не зачіпається. Це одне з перших досліджень, яке демонструє, що малоактивне життя і звичка проводити вільний час біля телевізора здатні привести ваш мозок до старіння раніше, ніж це закладено природою.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЧи корисно вживати алкоголь

Здоровье и медицинаВузькі джинси можуть серйозно пошкодити нерви і м'язи

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Здоровье и медицина7 здорових продуктів, які можуть зробити вас товстими

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети