Переживати під час вагітності категорично заборонено!

10 ноября 2015
2056 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10992.jpg

Стрес під час вагітності дійсно може негативно вплинути на новонародженого. Причини цьому зв'язку зовсім недавно спробували з'ясувати дослідники з університету Неймегена в Нідерландах.

У процесі експерименту вчені відстежували розвиток кишкової флори 56 здорових голландських жінок і їх новонароджених дітей.

Новоспеченим матусям були роздані анкети, в яких просили вказати чи відчували вони стрес під час вагітності і як часто. Потім учені вимірювали рівень кортизолу через слину жінок. А фекалії немовлят перевіряли на вміст мікроорганізмів з 7-го по 120-й день.

У наслідок експерименту з'ясувалося, що у матерів з високим рівнем кортизолу, які повідомили, що відчували стрес по час вагітності — народжувалися діти з порушеннями мікрофлори. Крім того, вчені також відзначили, що через стрес матерів, такі діти більше схильні наявності різних алергічних реакцій і кишкових захворювань.

«Ми вважаємо, що наші результати вказують на можливий механізм виникнення проблем зі здоров'ям у дітей, чиї матері відчувають стреси під час вагітності» — зазначила Кароліна де Веерт, професор психології в університеті Неймеген і автор дослідження.

Проте вчені підкреслили, що це ще не остаточні результати експерименту і плануються ще декілька досліджень, які з точністю визначать чи існує причинно-спадковий зв'язок фізичних і психологічних проблем зі здоров'ям матері і дитини.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаОстанні новини України та світу призводять до стресів і депресій - як не піддаватися

Женский разделСоветы и перечень цветов которые подходят для детской комнаты

Здоровье и медицинаЧерез стрес можна серйозно захворіти

Здоровье и медицинаЩо найкраще знімає стрес?

Здоровье и медицинаВиявлено, що у мишей, що піддавалися впливу стресових факторів під час вагітності, існують зміни в мікрофлорі піхви і мікрофлорі потомства

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети