Пияцтво - це часта причина смерті в Росії

6 сентября 2015
2149 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10230.jpg

Ще в серпні минулого року пенсіонерка Надія з Ульяновська була здоровою, дебелою жінкою з блискучими чорними очима. Але після роботи на картопляних грядках у неї почалися болі в спині. Вона пішла до лікаря. Доктор озвучив смертний вирок: рак шлунка, метастази в легенях і печінці.

У Росії висока смертність. Інфаркти, запалення легенів або суїциди — за офіційними даними в перше півріччя 2015 померло понад 988000 осіб, що на 5,2% більше ніж за той же період минулого року. Експерти вважають, що це пов'язано з економічною кризою і зростанням бідності, а також з тим, що росіяни ведуть нездоровий спосіб життя.

Перший час Надія намагалася чинити опір хворобі, використовуючи лікувальні трави і займаючись гімнастикою. До Нового року вона нітрохи не змінилася, тільки трохи зблідла. Але в березні почалися сильні болі. Надія сильно від них страждала і схудла.

«Я не боюся смерті, — говорила Надія. — Я боюся болю ». Коли вона померла, всі були вдома: діти, племінники, її чоловік Василь. На 61 році життя серце Надії зупинилося. Чому ж вона померла? Надія вважала, що причиною її хвороби послужив Василь з його пияцтвом. Він міг кілька місяців поспіль вести тверезий спосіб життя, а потім на кілька тижнів йшов в запій, нікого не слухаючи. Торік він напився так, що запалення на його нозі переросло в гангрену і довелося ампутувати гомілку. «Мабуть, стрес зіпсував мені апетит», — сумно сміялася Надія.

Пияцтво — це часта причина смерті в Росії. Міністр охорони здоров'я Вероніка Скворцова каже, що при розтині в 70% випадків в крові виявляють алкоголь. Соціолог Юрій Крупнов побоюється, що через алкоголь до 2050 року населення країни скоротитися з 145 500 000 до 80000000.

Похожие статьи:

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети