Польща виділила 230 тис. євро на ліки для переселенців Дніпропетровщини

8 августа 2015
1766 просмотров Голосов: 0 Автор:Віка Иванова
article10036.jpg

На медикаменти для переселенців, які знайшли притулок на Дніпропетровщині, Польща виділила 230 тис. євро. — всього допомогу нададуть 1255 сім'ям, в яких є люди з особливими потребами, або багатодітним.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної держадміністрації, у п'ятницю соціальні картки, за допомогою яких можна буде отримати ліки в аптеці, отримали перші 20 з них.

Важкохворим людям, інвалідам, багатодітним сім'ям видадуть соціальні картки. Щомісяця на них надходитиме 1 тис. грн для отримання ліків в аптеці. Проект розраховано на серпень, вересень, жовтень і листопад цього року. У ньому візьмуть участь 1255 сімей. Всього наші колеги з Польщі виділили для цієї мети 230 тисяч євро.

Придбати ліки, памперси і дитяче харчування переселенцям тепер буде набагато простіше, відзначила вона. А ось купити, наприклад, біологічні добавки або косметичні креми за ці гроші не вийде.

Як розповіла переселенка з Горлівки Галина, яка вже рік практично живе у дніпропетровській міській лікарні № 4, де через день проходить гемодіаліз, їй така допомога дуже потрібна, тому що її єдиний дохід — пенсія. «Гемодіаліз проводять безкоштовно, до нас дуже добре ставляться, допомагають, чим можуть. Але потрібні ще препарати для печінки, шлунка, ліки від серця».

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеМинистерство здравоохранения разрешило частным клиникам выдавать больничные

Здоровье и медицинаСовременная медицина продливает жизнь человеку

Здоровье и медицинаПолезности брокколи

Новости в миреУ Хорватії понад 300 працівників медицини притягнуті до суду за корупцію

Здоровье и медицинаУ Харкові пройде Всеукраїнська тренінг-программа для лікарів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети