Проблеми з зубами ведуть до захворювань серця і навіть недоумства

2 июня 2015
3547 просмотров Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article8957.jpg

Зневага гігієною ротової порожнини може викликати більш серйозні наслідки, ніж ми думаємо. Основними хворобами, які виникають через неувагу до стоматології, є пародонтоз, карієс, рак губи.

Американські вчені з Бірмінгемського університету стверджують, що проблеми з зубами ведуть до захворювань серця і навіть недоумства! Порушення когнітивної роботи мозку людини відбувається через ураження імунної системи організму, яка відбувається все швидше, якщо ми відмовляємося підтримувати порожнину рота в потрібному стані.

Вчені провели експеримент, показаний ВВС. У випробуванні брали участь декілька 20 осіб, розділених на дві групи, і одна з них не чистила зуби протягом 14 днів! Вони були змушені утриматися і від різних засобів по догляду за порожниною роту, а в цей час за усіма спостерігав професор Бірмінгемського університету Йен Чаппл і його колеги.

Ті 10 осіб, які два тижні жили без зубної щітки, продемонстрували не найкращі аналізи крові — білі кров'яні тіла були виявлені в меншій кількості і були більш «слабкими», крім того, у цих людей були зафіксовані різні запальні процеси.

Через порушення гігієнічних вимог білі клітини крові не могли чинити імунітету звичайний захист, що провокувало проникнення в організм різних інфекцій, що потрапляють туди через ясна.

Таким чином вчені прийшли до висновку, що здоров'я ротової порожнини істотно відбивається на міцності всіх систем організму, тому що мікрозапалення можуть стати хронічними і спровокувати інфаркт, діабет або деменцію.

Фахівці також зазначили, що в плані догляду за зубами вибір щітки не грає особливої ролі і є суто комерційним ходом: у групі, яка чистила зуби 14 днів, був проведений невеликий експеримент з звичайними та електричними зубними щітками, дослід показав, що обидві однаково добре чистять.

Похожие статьи:

ОбществоЯк заробляють на блокпостах

Новости в миреВ Білорусії почалися проблеми з економікою

Здоровье и медицинаПроблема ожиріння в США зараз актуальна, як ніколи

Новости УкраиныЯкі проблеми найбільше хвилюють українців: інфографіка

ОбществоУ Росії з'явилися проблеми

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети