Рибні страви продовжують життя

15 ноября 2015
2024 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11060.jpg

Вживання риби — один з найбільш доступних методів, що дозволяє збільшити тривалість життя. До такого висновку прийшли дослідники з Гарвардського університету (США). За інформацією дослідників, вони провели експеримент, в якому взяли участь 3000 чоловік старше 65 років.

Добровольці періодично проходили обстеження, під час яких у них вимірювали тиск і виконували аналізи крові. Отримані дані були співвіднесені з образом харчування учасників, що і дозволило вченим прийти до певного висновку про вплив риби на здоров'я.

У своєму резюме дослідники констатували, що вживання риби настільки благотворно впливає на організм людини, що може збільшити його життєдіяльність на 2,2 роки. Так, з'ясувалося, що ті учасники проекту, які воліли часто вживати рибні страви і морепродукти, — мали на 30% нижчий ризик померти від захворювань серця. Крім того, серед любителів риби рідше зустрічаються й інші серйозні захворювання, свідчать дані дослідження.

 

Вчені відзначають, що вживання риби дозволяє підтримувати достатній рівень цінних жирних кислот в організмі. При цьому необов'язково їсти рибні страви кожен день — достатньо вживати дві порції риби на тиждень.

Похожие статьи:

Образование и наукаЩо треба робити під час артобстрілу

Экономика"Риба гниє з голови": маніпуляції Порошенка

ОбществоНосити окуляри або брекети модно і весело

Здоровье и медицинаЛюди стали залежними від солодощів

Бизнес-технологииЯк швидко стати мільйонером

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети