Сіль викликає рак шлунка

8 сентября 2015
2773 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10249.jpg

Про шкідливий вплив солі на організм людини відомо вже давно. Днями вчені прийшли до ще одного невтішного висновку про те, наскільки небезпечне надмірне вживання солі. Вчені довели: солоні страви відповідають за половину випадків виникнення таких хвороб, як гіпертонія, інсульт, інфаркт і рак шлунка.

Тому експерти в області здорового харчування знову настійно рекомендують обмежити вживання солі до 5 грам на день, про це пише на своїх сторінках видання Гардіан. Надмірно солоні страви можуть просто призвести до смерті. Адже всі перераховані вище хвороби відрізняються досить важким перебігом, складним відновлювальним періодом, часто призводять до незворотних наслідків в організмі.

З цього приводу в Лондоні була організована конференція, на якій фахівці представили актуальні дані на тему споживання солі. Експерти впевнені, що надлишок солі вбиває. Людина повинна обмежитися до 5 грамів солі в день, а, приміром, росіяни їдять близько 10-15 грамів. Надмірно солоні страви відповідають за половину випадків гіпертонії, інсультів та інфарктів, а також однієї третини випадків раку шлунка.

Крім того, у дітей та молоді сіль викликає зростання маси тіла, збільшення розміру талії і веде до негативних процесів в тілі. Вчені довели зв'язок між сіллю і епідемією ожиріння дітей.

Але зовсім відмовитися від солі було б дуже важко. Необхідно почати поступово обмежувати її споживання. Наприклад, спочатку потрібно можна поступити наступним чином: сіль додавати в кінці приготування, так страву неможливо буде пересолити.

Найбільше солі містять хлібо-булочні вироби (39% споживаної солі) і м'ясні копченості (37%). Обережно також потрібно бути і з сосисками. Якщо п'ятирічна дитина з'їсть на обід три сосиски, то з'їсть також 3 грами солі. А норма для маленької дитини у віці п'яти років — тільки 2,5 грама на добу. Всі ці прості рекомендації допоможуть уникнути згубного впливу солі.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЩо потрібно їсти у спеку?

Здоровье и медицинаЩо робити, якщо в тебе закреп?

Здоровье и медицинаЯк залишатися завжди молодим?

IT-ТехнологииВченим вдалось швидко і дешево відфільтрувати сіль з морської води

Здоровье и медицинаЧервоне вино дуже корисне для мозку

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети