Сеча допоможе визначити у вас рак

3 августа 2015
2608 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9968.jpg

Англійські вчені з'ясували, що рак підшлункової залози можна виявити за допомогою тесту сечі. Цей аналіз на ранній стадії дозволяє відрізнити рак від хронічного панкреатиту. Крім того, дослідження сечі є набагато менш витратним і складним у порівнянні з аналізом крові.

Результати дослідження, проведеного командою співробітників Лондонського університету, заснованого на честь королеви Мері, опубліковані 3 серпня в журналі «Клінічні дослідження раку» (Cancer Research, клінічна).

За даними порталу EurekAlert, для аналізу вчені взяли 488 зразків сечі: 192 були отримані з них від пацієнтів, у яких вже діагностовано рак підшлункової залози, 92- пацієнтів з хронічним панкреатитом та 87- від здорових добровольців. Ще 117 проб від пацієнтів з іншими доброякісними і злоякісними захворюваннями печінки і жовчного міхура були використані для підтвердження результатів аналізу.

У підсумку дослідження показало, що у пацієнтів з раком підшлункової залози підвищені рівні кожного з трьох видів білків — LYVE1, REG1A і TFF1 — у порівнянні зі здоровими добровольцями. У пацієнтів же з хронічним панкреатитом рівні цих видів білків були значно нижчими, ніж у онкологічних хворих

Похожие статьи:

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Здоровье и медицинаАмериканка вилікувала рак власною сечою

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети