Секс з новими партнерами корисний для здоров'я

9 августа 2015
3541 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10045.jpg

Ті представники сильної статі, які воліють частий секс з новими партнерами, значно швидше досягають оргазму і виробляють найкращі за якістю сперматозоїди, ніж їх ровесники, які дотримуються моногамії. Дослідження експертів з коледжу Вустер в Огайо показало, що значна кількість статевих актів з малознайомими або незнайомими жінками істотно поліпшують здоров'я сперматозоїдів.

Автори відкриття вважають, що отримана інформація може використовуватися в лікуванні безпліддя. Про здоров'я сперматозоїдів говорять такі характеристики, як їх кількість, структура і швидкість рухів. На думку дослідників, ці характеристики можуть змінюватися в кращий бік з кожним новим партнером. Дослідження стало першим, що довели особливості чоловічої еякуляції і здоров'я сперматозоїдів залежно від частоти зміни партнерок.

Вчені спостерігали за 21 чоловіком з гетеросексуальною орієнтацією у віці від 18 до 23 років. Протягом 15 днів всі вони представили 7 зразків сперми. У дослідженні взяли участь молоді люди, які не мали будь-яких різновидів сексуальних дисфункцій, або інших проблем зі статевим здоров'ям, включаючи і інфекції, що передаються статевим шляхом.

Дослідники демонстрували чоловікам еротичні ролики за участю одного актора і однієї актриси. Їх тривалість становила 3 хвилини, ролики повторювалися до тих пір, поки добровольці не відчували оргазм. У 6 роликах діяли ті ж самі актори, але в різних обставинах і при різних техніках сексу. А в 7-му кліпі показували того ж чоловіка, але інших жінок.

Похожие статьи:

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

Новости КультурыВиагра от революции

Новости УкраиныКрасота спасет Украину

ПроисшествияАмериканка-тінейджер замучила до смерті свого 43-річного коханця під час садо-мазо ігор

ОбществоC крещением (+16)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети