Сосиски викликають рак

26 октября 2015
1931 просмотр Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10759.jpg

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) опублікувала доповідь, згідно якій червоне і оброблене м'ясо може збільшувати ризик виникнення раку. Серед таких продуктів виявилися сосиски, шинка, ковбаси та бекон. Небезпеку цих делікатесів порівняли з курінням сигарет.

Приміром, 50 грамів обробленого м'яса в день збільшує ймовірність розвитку раку товстої кишки на 18%. Також нерідко хворіють підшлункова і передміхурова залози.

Ці м'ясні продукти назвали одними з найнебезпечніших канцерогенів. Також до списку потрапили алкоголь, азбест і миш'як (вони можуть міститися в повітрі).

Експерти ВООЗ відзначили, що близько 34 тисяч випадків смерті від раку в рік можуть бути викликані вживанням в їжу обробленого м'яса, повідомило видання Independent.

При цьому від онкології, викликаної курінням, щороку помирає мільйон людей; 600000 — через алкоголь і більше 200000 через брудне повітря.

Однак, це не означає, що потрібно відмовляти від м'яса і йти в вегетаріанці. На думку фахівців ВООЗ, яловичина, свинина і баранина «можуть бути частиною здорової дієти», а червоне м'ясо "є хорошим джерелом білка і забезпечує організм вітамінами і мінералами, такі як залізом і цинком". Але це все стосується тільки свіжої і добре приготовленої їжі.

Але оброблені м'ясні продукти містити велику кількість шкідливих речовин, що провокують виникнення раку — різні консерванти, смакоароматичні добавки.

Дослідження показали, що у людей, які регулярно вживають в їжу оброблене червоне м'ясо (тобто ковбаси і копченості), високий ризик розвитку серцевих захворювань.

Похожие статьи:

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети