Споживання вітамінів може викликати рак

30 сентября 2015
2755 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10457.jpg

Час приймати вітаміни. Однак, якщо мова йде про таблетки, потрібно бути дуже пильними. Інакше можна сильно собі нашкодити. І навіть «заробити» рак.

Щоб не хворіти взимку, пані Євгенія починає профілактику восени: приймає вітамінні комплекси. З одного боку — вірить у лікувальні властивості таблеток. З іншого — боїться приймати «хімію».

«Ось я зараз беру таблетки, беру добавки. Я намагаюся так, щоб на травах, щоб менше хімії було.», — Каже киянка Євгенія Торовик.

Від зловживання синтетичними вітамінами застерігають і лікарі. Кажуть, що їх надлишок в організмі викликає ті ж симптоми, що і недолік. Особливо підступними можуть виявитися жиророзчинні — Е, Д, К і вітамін А. Останній при передозуванні навіть перетворюється на канцероген.

«Вони не виводяться з організму. У такій ситуації накопичуються в жировій тканині в значних кількостях, а потім, коли людина починає худнути, воно все вивільняється і потрапляє в організм. Може бути отруєння цим вітаміном ..», — Пояснила лікар-терапевт Вікторія Форосенко.

А от вітаміни, які ми отримуємо з їжею, засвоюються набагато краще і не викликають алергії, стверджують дієтологи. Вони радять збалансувати харчування — забути про «штучних» продуктах — сосиски, солодощі, консерви, і додати в раціон не менше півкіло сирих овочів і фруктів на день.

". Вони містять так звані фітохімічні речовини, або фітонутрієнти, точніше пігменти жовті, помаранчеві, червоні, зелені і т.д., які надають цим вітамінам велику силу. Захищають клітини від старіння, від запалень, від різних поломок, від мутацій", — повідомила дієтолог Оксана Скиталінська.

Медики наголошують — вітаміни повинні призначати саме лікарі, враховуючи не тільки стан здоров'я, але і стиль життя людини. Бо, наприклад, ті, хто багато курить або зловживає алкоголем, вимагають на третину більше вітамінів.

Похожие статьи:

Здоровье и медицина100 ЛУЧШИХ ЛЕКАРСТВ НА ВСЕ СЛУЧАИ ЖИЗНИ

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

РелизыВ Украине введен запрет на таблетки для гипертоников

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети