Сучасне м'ясо з прилавків смертельно небезпечне

21 декабря 2015
1691 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11421.jpg

Сучасне м'ясо з прилавків смертельно небезпечне і призводить до раку кишечника.

У Науковому центрі серцево-судинної хірургії імені Бакулєва перестали робити операції з пересадки біологічних протезів! Десятки людей чекають, коли їм поставлять серцеві клапани з тканин тварин. Навіть екстрені операції доводиться відкладати. "Ті тварини, які зараз вирощуються м'ясними виробництвами, не можуть використовуватися в медицині.

Раніше ми забирали субпродукти тварин з різних м'ясних виробництв і відбраковують десь 90 відсотків. Скрізь перевищено вміст гормонів та антибіотиків. А це для нас неприпустимо", — заявив експерт центру. Кардіохірурги здатні проводити операції фантастичної складності.

У 60-річної Анаіт Петросян була нетипова анатомія будови серця. Стандартний протез серцевого клапана їй не підходив. Жінку врятував протез біологічний. Зараз подібні операції неможливі, оскільки немає біоматеріалу необхідної чистоти. Виробництво м'яса та м'ясних продуктів зростає в усьому світі. За останні 50 років споживання м'яса на душу населення збільшилося вдвічі. І продовжує набирати обертів. Тим часом у жовтні 2015 року Всесвітня організація охорони здоров'я опублікувала шокуючі дані. За результатами 800 досліджень продукти з м'яса — бекон, сосиски, ковбаса — потрапили в один ряд з такими канцерогенами як миш'як і азбест, а це прямий шлях до онкології.

На початку 2014 року відомий англійський шеф-кухар Джеймі Олівер у своєму телевізійному шоу розкрив рецептуру гамбургерів, які готують в одній з найбільших світових мереж громадського харчування. Він назвав м'ясну начинку "рожевою тванню". Виявляється, що жирне м'ясо знезаражують і надають йому "їстівний" колір за допомогою гідроксиду амонію. По суті це аміак.

Виробники "рожевої твані" подали на телеведучого до суду і з тріском програли процес. Гамбургери, бекон, ковбаса, сосиски та інші продукти з переробленого м'яса експертами Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я в жовтні 2015 року були названі не просто шкідливими для здоров'я — вони смертельно небезпечні. 

Похожие статьи:

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети