В Одесі відбулась Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування»

9 июля 2019
249 просмотров Голосов: 0 Автор:AndreyVerdanov
article18723.jpg

4 липня в Одесі за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА, Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради та Одеського національного медичного університету відбулась Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення».

Наукову програму відвідало більше 800 лікарів м. Одеса та Одеської області. Курс лекцій від провідних лікарів Одеси та Києва містив найактуальніші, станом на сьогодні, теми медицини, серед них: лікування алергії, предіабет, атеросклероз, хвороби спини та суглобів, подагра, остеоартроз, ожиріння, гострі респіраторні інфекції та ін. Програма передбачала ознайомлення учасників із факторами ризику розвитку хронічних захворювань, поширення знань про їх виявлення і своєчасну нейтралізацію. Доповіді в режимі діалогу дозволили учасникам тренінгу не тільки отримати важливу інформацію від науковців, а й поспілкуватися з ними.

Практична частина заходу була представлена кабінетом вимірювання, де кожен бажаючий мав можливість пройти аналіз на ліпідограму, виміряти рівень цукру у крові, дізнатися показник щільності власних кісток, встановити особистий індекс маси тіла, виміряти артеріальний тиск та зробити УЗД колінних суглобів.

Організатори тренінг-програми – Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» та ГО «Академія розвитку медичної освіти» вбачають на меті привернути увагу лікарів та громадськості в цілому до власного здоров’я через здоровий спосіб життя, акцентувати увагу суспільства на важливості виявлення хвороб на початкових стадіях, запобігання їх розвитку та контролю вже наявних хвороб, а також поліпшення якості життя пацієнтів з хронічними захворюваннями. За останні чотири роки освітня програма «Мистецтво Лікування», охопила тисячі лікарів у 19 обласних центрах України. У 2018 році пройшло 17 тренінгів, які відвідали більше ніж 10 000 лікарів. 

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныУ Києві пройшов перший відкритий урок-тренінг "Європа починається з тебе"

ОбществоЧому українці бояться майбутнього

Здоровье и медицинаПрофесійне вдосконалення лікаря: тренінг у Харкові зібрав рекордну кількість учасників

Здоровье и медицинаМистецтво лікування: Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів-практиків відбудеться в Ужгороді

Здоровье и медицинаУ Тернополі пройшла Всеукраїнська тренінг-программа для лікарів «Мистецтво лікування»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети