В США дитині пересадили руки

24 октября 2015
1763 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10735.jpg

Перша в світі 2-стороння пересадка верхніх кінцівок дитині проведена в США. Хірурги дитячої лікарні Філадельфії (ПОП) спільно з співробітниками Пенсільванського університету пересадили донорські кисті рук та передпліччя 8-річному Зіону Харві. Через інфекційне захворювання хлопчик втратив власні кінцівки.

Операція тривала приблизно 10 годин і пройшла успішно. Керував нею Скотт Левін. «Операція стала результатом багатьох років навчання, а також багатьох місяців планування та підготовки чудової команди. Успіх першої пересадки верхніх кінцівок дорослому пацієнту в 2011 році дозволив нам адаптувати складну техніку операції для того, щоб виконати її дитині », — розповів Левін.

Відповідного донора знайшли співробітники некомерційної організації «Дар життя». «Жодна операція з трансплантації органів не може бути виконана без благородства донора і його сім'ї. Ми дякуємо їм за самовідданість і за їхній дар, який зробив можливим проведення операції », — розповів співробітник організації Річард Ганц (Річард Hasz).

В ході операції променева і ліктьова кістки передпліччя були з'єднані сталевими пластинами і гвинтами. Після відновлення кровообігу в донорських органах лікарі зайнялися м'язами і сухожиллями, а на останньому етапі — нервами.

Для запобігання відторгнення пересаджених кінцівок пацієнт продовжує приймати імунодепресанти. Через кілька тижнів лікарі розраховують виписати хлопчика. Найближчим часом пацієнтові потрібно буде проходити медичний огляд раз на місяць, а пізніше число консультацій скоротиться до 1 на рік.

Похожие статьи:

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети