Вагітним не можна хворіти на Грип

9 сентября 2015
2341 просмотр Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10274.jpg

У жінок, які перенесли грип на ранньому терміні вагітності, вірогідність розвитку дефектів головного, спинного мозку і серця плоду в два рази вище, ніж у тих, хто не хворів під час виношування. Про це повідомив у середу національний неприбутковий фонд з охорони вагітності та дитячого здоров'я «Марш Dimes» (США).

Як вказують експерти, поки невідомо, що саме викликає дефекти розвитку — сам вірус або висока температура під час хвороби.

«Щорічне щеплення від грипу має стати пріоритетом у веденні вагітності, — заявив Едвард МакКейб, доктор медичних наук, головний медичний фахівець фонду. — Медики повинні рекомендувати всім своїм вагітним пацієнткам профілактичні уколи від грипу, а якщо вони цього не роблять, жінки повинні самі просити про щеплення ».

Вагітні та жінки, які планують народити дитину в найближчі кілька років, потребують регулярних щепленнях від грипу, тому що імунна система, серце і легені вагітної жінки піддаються більшому ризику отримати ускладнення від вірусу, — пояснює МакКейб. Крім того, діти, що народилися у матерів, які отримали під час вагітності щеплення, в перші шість місяців життя мають імунітет від грипу, а також набагато легше переносять цю хворобу самі. Також у щеплених жінок знижується ризик розвитку ускладнень: хронічної астми, серцевих патологій, діабету, послаблення імунної системи і т.п.

Дослідження тисяч вагітних американок, що проходили сезонну антигрипозну вакцинацію, виявили, що у імунізованих мам, в порівнянні з нещепленими, ймовірність передчасних пологів або розвитку яких-небудь дефектів у плода не підвищується, а ризик народження мертвої дитини знижується.

«Марш Dimes» — національний неприбутковий фонд, заснований 75 років тому президентом США Франкліном Делано Рузвельтом з метою боротьби з поліомієлітом. Пізніше основною місією організації стала діяльність у сфері охорони здоров'я матері і дитини.

Похожие статьи:

Новости в миреУ Хорватії понад 300 працівників медицини притягнуті до суду за корупцію

Здоровье и медицинаСовременная медицина продливает жизнь человеку

Новости о ЗдоровьеМинистерство здравоохранения разрешило частным клиникам выдавать больничные

Здоровье и медицинаПолезности брокколи

Здоровье и медицинаУ Харкові пройде Всеукраїнська тренінг-программа для лікарів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети