Вчені повернули паралізованому чоловікові здатність ходити

24 сентября 2015
2013 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10386.jpg

Вчені з каліфорнійського університету змогли повернути паралізованому чоловікові здатність ходити. Для цього їм знадобився спеціальний апарат під назвою електроенцефалограф. Завдяки співпраці такого складного медичного обладнання та його подальшого підключення до мозку людини, вчені змогли змусити ноги паралізованої людини слухати команди від мозку.

За підсумком, доброволець зміг пересуватися не просто без сторонньої допомоги медичного персоналу або спеціального екзоскелета, а повністю самостійно. І це при тому, що член експерименту мав повний параліч обох ніг. За допомогою настільки тонкої апаратури вчені змогли домогтися того, щоб обладнання постійно стежило за діяльністю мозку. Це дозволяє подавати сигнали через спеціальні комп'ютерні програми, які далі посилають магнітні випромінювачі до нижніх кінцівок.

Парализованный мужчина снова стал на ноги

Як повідомляють експерти, електроенцефалограф здатний допомогти не тільки людям, які порівняно недавно втратили можливість вільно пересуватися. Він також може полегшити життя навіть тим паралізованим, які втратили здатність ходити вже досить давно.

Похожие статьи:

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

Здоровье и медицинаЯк позбутись нежитю

Образование и наукаЧому наш голос звучить по-різному?

Бизнес-технологииЯк швидко стати мільйонером

Здоровье и медицинаУряд занадто повільно бореться з наркоманією

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети