Вчені виявили нове венеричне захворювання

12 ноября 2015
1624 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11025.jpg

Учені з Великобританії стверджують, що 1% статевозрілого населення планети заражена генітальною мікоплазмою, віднесеної до класу венеричних захворювань.

Дослідники припускають, що недуга може провокувати запалення уретри у чоловіків і розвиток безпліддя у жінок. Обстеживши 4500 добровольців, учені з'ясували, що близько 1% людей у ​​віці від 16 до 44 років хворіють генітальною мікоплазмою (Mycoplasma геніталій, МР).

Цей вид паразитуючих бактерій виявлений у 90% чоловіків і 66% жінок. Передається захворювання статевим шляхом і протікає практично безсимптомно. Єдиною ознакою наявності хвороби, на яку вказували заражені жінки, була незначна кровотеча після сексу.

Найбільший відсоток заразилися від людей, які ведуть безладне статеве життя або мали більше 4 інтимних партнерів протягом року.

 Вчені вважають, що запущені форми захворювання викликають запалення чоловічої уретри, різні проблеми з маткою у жінок, які можуть стати причиною розвитку безпліддя.

На думку про статевому методі передачі інфекції вчених наштовхнув факт відсутності інфекції у 200 обстежених юнаків у віці 16-17 років, які не мали контактів з жінками. 

Похожие статьи:

ОбществоЧому чоловіки не хочуть платити аліменти?

Здоровье и медицинаШоколадний батончик знижує ризик виникнення інсульту у чоловіків

Женский разделЯк подобатись чоловікам?

ОбществоБути лисим модно

Образование и наукаВ майбутньому не буде чоловіків

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети