Вчені зробили прорив у лікуванні раку

27 октября 2015
2173 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10789.jpg

Команда датських і канадських учених випадково зробила прорив у лікуванні раку, використавши частину малярійного паразита. Вони помітили, що окремі протеїни цього вірусу можуть убити 9 з 10 видів онкозахворювань. Тепер вчені готують випробування такого лікування на людях.

Медики зробили відкриття, коли намагалися знайти лікування від малярії для вагітних жінок. Професор Алі Салант з Університету Копенгагена виявив, що вуглевод, за допомогою яких збудник малярії кріпиться до плаценти вагітної, ідентичний до вуглеводів в ракових клітинах. Тоді вчені додали до нього токсин, і ця комбінація допомогла знаходити ракові клітини швидше, ніж вони їх поглинали. Потім токсин випускався вже зсередини пухлини і знищував її. Така терапія вже була випробувана на клітинних культурах і на онкохворих мишах.

«Десятиліттями вчені шукали схожість між зростанням плаценти і пухлини, — коментує професор Салант. — Плацента — це орган, який за кілька місяців виростає всього з декількох клітин в орган вагою близько кілограма, він постачає ембріон киснем і їжею у відносно чужому оточенні. У якомусь сенсі пухлина діє так само: активно росте у відносно чужому просторі ».

«Ми досліджували вуглеводні функції. У плаценті вони забезпечують швидке зростання. Наші експерименти показали, що те саме відбувається і в ракових пухлинах. Протеїн малярійного паразита кріпиться саме до зростаючих клітин — неважливо, це плацента, або пухлина. Залишається тільки прикріпити до нього токсин, який буде вбивати рак ».

Похожие статьи:

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети