Всіх задротів чекає аутизм

18 октября 2015
2067 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10660.jpg

Людей, що відмовляються від спілкування, з кожним роком стає все більше. Невже людство так деградує, що повністю втратить здатність до спілкування? Вчені вважають, що так суспільство розплачується за науково-технічний прогрес, зокрема, за широке застосування комп'ютерів. Аутизм вже називають «хворобою комп'ютерних хакерів».

Аутизм — важке нервове захворювання, часто характеризується нездатністю формувати емоційні прихильності і будувати спілкування з людьми. Причини його до кінця не з'ясовані; очевидно лише одне — воно може бути викликане недорозвиненням певних часток мозку в поєднанні з розвиненням інших його областей. Ще одна можлива причина — аномальний хімічний склад мозку. Близько 80% з 400 000 аутистів, що проживають в США, страждають затримкою розумового розвитку, але показники IQ у них нерідко знаходяться на рівні геніїв.

Живе спілкування — головна людська потреба. Якщо людина душевно здорова, самотність пригнічує його, і він страждає від нестачі спілкування.

Сьогодні за допомогою телевізора можна бути в курсі всіх світових новин; за допомогою мобільного телефону — зв'язатися з будь-якою людиною, де б вона не знаходилась; за допомогою Інтернету можна познайомитися з жителем будь-якої країни. З одного боку прогрес відкриває безмежні можливості для спілкування, а з іншого — веде до самоізоляції, адже відпадає необхідність в умінні встановлювати живі взаємини один з одним. А це шлях до аутизму.

Багатьом аутистам не важко опанувати будь-яку комп'ютерну мову, користуючись тільки вихідними кодами додатків. Аутист бачить в комп'ютері близьку істоту, тому що комп'ютери так само безкомпромісні і негнучкі, як вони самі.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаНародилась дівчинка з велетенським язиком

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети