Запальні процеси легенів вносять свій внесок у розвиток метастазів

16 декабря 2015
1930 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11371.jpg

Запальні процеси легенів вносять свій внесок у розвиток метастазів, як встановили дослідники з США.

 

Лікарі вже давно помічали зв'язок між запальними процесами в легенях, спостережуваних у курців або у людей з астмою, ХОЗЛ або пневмонією, і розвитком раку легенів. Але було неясно, чи збільшують ці запалення ризик легеневих метастазів, що розвиваються з інших пухлин. У ході дослідження вчені з Neuberger Berman Foundation Lung Cancer виявили механізм, який проливає світло на те, як існуючі запальні процеси в легенях створюють навколишнє середовище, яке сприяє поширенню раку в ці органи. Отримані результати можуть допомогти лікарям краще лікувати і запобігати метастазів.

Виявлення молекулярного механізму, за допомогою якого вже наявні запальні процеси в легенях стимулюють появу метастазів, що може спричинити за собою розробку спрямованої терапії, що перешкоджає цьому процесу. Особливо корисною вона буде для ракових хворих, у яких вже є запальні процеси через сигаретного диму, бактеріальних інфекцій та інших зовнішніх забруднювачів.

 

Метастази виникають в той момент, коли клітини пухлини відриваються від основної маси і подорожують по кровоносній системі або лімфатичних вузлах до інших частин тіла. Дуже часто метастази виникають в легенях після раку сечового міхура, грудей, кишечника, нирок, передміхурової залози і мозку. Легеневі метастази неймовірно важко лікувати, і вони сильно знижують тривалість життя ракових хворих.

Похожие статьи:

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети