Засоби від комарів небезпечні для дітей

22 июля 2015
1988 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9772.jpg

Вчені виявили, що деякі компоненти, які входять до складу репелентів, можуть негативно відбитися на розумових здібностях дитини. Тому, по можливості, слід відмовитися від використання всіляких засобів від комарів і інших комах.

Засоби від комарів впливають на інтелект дитини

Тема захисту дітей від настирливих комах зараз особливо актуальна. Багато батьків, щоб уникнути появи на тілі дитини болючих укусів, використовують велику кількість засобів від комарів. Однак захоплюватися репелентами, які складаються, в основному, з хімічних речовин, не варто, попереджають експерти Ренського університету.

Зокрема, мова йде про перетроїди. Ці речовини, як правило, добре знайомі ветеринарним лікарям, використовуються вони і у виробництві деяких шампунів від бліх і вошей.

Як виявилося в ході дослідження, цей поширений компонент згубно впливає на інтелект дітей. В експерименті вивчався зміст пиретроїдів в сечі вагітних жінок. Через 6 років процедуру повторили з їхніми дітьми. Проаналізувавши всі дані, вчені знайшли наступну закономірність — низькі розумові здібності збігалися з підвищеним рівнем пиретроїдів у дітей. Якщо рівень цієї хімічної речовини був у нормі, то і з інтелектом дитини все було в порядку.

Французькі експерти відзначили, що ці виводи не остаточні і робота з дослідження засобів від комарів триває. Однак краще все ж обмежити використання репелентів.

Похожие статьи:

Здоровье и медицина​Комарі стали небезпечнішими

ОбществоНайбожевільніші роботи на світі

Здоровье и медицинаКартопля небезпечна для життя

Здоровье и медицинаЗ стін лабораторій просочились комахи-"вбивці", здатні заразити нас смертельними вірусами або викликати необоротну мутацію

Здоровье и медицинаЯк дізнатись, чи в тебе апендицит?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети