​Не всі відносини закінчуються шлюбом. Бувають і розставання, і важкі переживання

2 июня 2015
4342 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8940.jpg

Не всі відносини закінчуються шлюбом. Бувають і розставання, і важкі переживання. Але найскладніший для жінки стан, коли він пішов, не попрощавшись. Коли в один прекрасний день він перестав з'являтися, дзвонити і подавати будь-які ознаки життя. Незнання і нерозуміння здатні звести з розуму…

Жінки набагато частіше ставлять крапки у стосунках. Вони схильні спілкуватися, обговорювати проблеми. Чоловіки ж не кожен раз готові якось говорити про розрив. Це досить часте явище, коли він просто зникає, залишивши колишню супутницю в подиві. Можна виділити кілька причин, чому так сталося. Можливо, вони допоможуть комусь розібратися у своїй ситуації.

Просто секс

Він був поруч досить довго. Він з'являвся, говорив багато красивих слів і залишався на ніч. Чудовий секс, приємні обійми, романтичні поцілунки і швидкі ранкові сніданки перед роботою стали частиною життя. Жінка вже почала замислюватися про продовження, але чи були почуття з його боку?

Такі відносини іноді будуються тільки на сексі. Зазвичай обидві сторони це прекрасно розуміють. Але якщо дівчина будує плани, значить, вона недостатньо добре знає чоловіка. Зазвичай в таких стосунках чоловік не розказує про себе, не знайомить з батьками, не говорить про минуле, дитинство і мовчить про майбутнє. Така людина не схильна мріяти про загальні плани, або, навпаки, обіцяє дуже багато чого, щоб звабити.

Якщо після таких відносин він зник, значить, ви просто не змогли вчасно зрозуміти, що це всього лише приємний секс. Від хорошої сексуальної партнерки до майбутньої дружини іноді дуже довгий і складний шлях, і ви його не пройшли.

Запасний варіант

Іноді чоловік починає відносини відразу з декількома жінками. Зазвичай одна — недоступна і досить складна натура, її потрібно домагатися, і ніхто не дасть гарантій, що вийде. А друга — проста, але зручна і затишна. Чоловік таким чином готує шляхи відступу, якщо з однією не вийде, то тоді є друга.

Але буває, що з першою все виходить, і тоді запасний варіант не потрібен. Чоловік у цей момент просто зникає. Йому нічого сказати в своє виправдання, адже не можна розповісти всю цю історію, вона буде не просто прикра, а по-справжньому образлива. В таких ситуаціях важко щось пояснювати, а особливо це проблематично, якщо є спільні знайомі.

Невизначеність і нерішучість

Зрозуміти — хочеться продовжувати щось далі чи ні — дуже складно. Іноді в житті чоловіка постає питання: чи йти далі? І якщо відповіді він не знає, то може пропасти. Він ніби бере собі перерву, щоб все зважити і оцінити ситуацію з боку. Пояснити необхідність цієї паузи складно, він просто вирішує якийсь час не спілкуватися.

При цьому він ще може повернутися. Поки не були сказані всі слова, поки не прозвучало остаточне: «Прощай», — у нього ще є шанс. Він розуміє, що може купити букет квітів, прийти і сказати, що був зайнятий, що хворів або їхав у відрядження. І він буде розраховувати, що його пробачать. Адже багато жінок схильні до сентиментальності, можуть пережити і таку витівку коханого, а тим більше після розлуки і невизначеності.

Щоб не було боляче...

Чоловіки вважають, що слова прощення ранять набагато більше, ніж тиша. Дуже часто вони думають, що жінка і сама все зрозуміє, що через кілька днів вона перестане чекати і сподіватися. Звичайно, жіноча уява може малювати різні картини, але чоловіки про це не думають.

Крім того, сильна стать дуже переживає з приводу жіночих сліз. Вони не готові бачити переживання і біль, їм простіше розчинитися, не пояснивши, не розповівши, що їх не влаштовує. Страх того, що не зможуть піти, того, що образять людину, не дає спокою, тому такого відповідального моменту намагаються не допускати. Хай краще сама здогадається.

Коли сказати нічого

Цей варіант дуже легко діагностувати. Він характерний парам, які довго були разом. Вони були щасливі, але поступово загрузли в неприємності й переживанні… Скандали, недомовленість, образи чи байдужість поступово наростали, а близькість випаровувалася. І в один прекрасний момент стало зрозуміло, що стосунків більше немає. І сказати один одному вже нічого…

У цих випадках чоловік йде без пояснень тільки тоді, коли не залишається спільного майна або дітей. Він просто зникає, але жінка прекрасно розуміє, що тут вже слова були просто не потрібні.

Якщо чоловік пропав, не варто зневірятися. Спочатку дізнайтеся через знайомих — чи все з ним в порядку. Якщо він живий і здоровий, але ігнорує вас, не виходить на контакт — не чекайте. Просто забудьте. Ймовірність, що він повернеться, дуже мала. Людина, яка по-справжньому любить, не здатна на такі вчинки.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЯкий секс повинен бути у шлюбі?

ОбществоЧому сімейні пари зраджують один одному?

Женский разделЯк не думати про зраду в шлюбі?

ОбществоВ Ірландії легалізували гей-шлюби

ОбществоМрії про «самопізнання» руйнують шлюби, стверджує психолог

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети