Як не думати про зраду в шлюбі?

9 сентября 2015
3380 просмотров Голосов: 1 Автор:Алекс Сільнецький
article10261.jpg

Бути заміжньою за людиною вашої мрії чудово. Ви відчуваєте, що вам дуже пощастило. Однак часто різні неприємні думки починають захоплювати розум: «він ідеальний, а значить, є багато охочих дістати його», «я довірлива, а раптом він фліртує у мене за спиною?». Всі ці страхи про можливу невірність постійно супроводжують вас, і ви відчуваєте, що повинні бути завжди напоготові. Насправді, жінки часто стають надмірно ревниві, перевищуючи допустимі межі, що веде до непотрібної напруженості і розчарування між партнерами. На жаль, це може мати катастрофічні наслідки для шлюбу. Що можна зробити в такому випадку?

1. Зупиніть негативні сценарії.

Ви повинні припинити прокручувати в голові сценарії, в яких вашим відносинам постійно загрожують інші люди. Історії, які ви створюєте в розумі, можуть бути не безпідставними, але вони найчастіше далекі від реальності.

2. Не допускайте перетворення невеликих проблем в нездоланні.

Здорові відносини потребують турботи й уваги. Набагато простіше усунути проблеми або вирішити суперечку поки вони маленькі і контрольовані. Навіть якщо ви думаєте, що якась дрібниця не має впливу на відносини, вона як і раніше буде турбувати вас і вибивати з колії день у день. Зрештою все це призведе до розколу між подружжям. Бажано спочатку уточнювати ваші підозри або обговорювати дрібні невдоволення.

3. Візьміть на себе відповідальність за серйозні проблеми.

Майже кожна пара має «гарячу» тему, яка псує стосунки. Це може бути тема грошей, переваг в сексі, виховання дітей або чого-небудь іншого. Але це величезна проблема, тому що пара постійно «спотикається» на ній. Що варто зробити в цьому випадку, так це брати на себе відповідальність за свою реакцію кожного разу, коли ця проблема виходить на перший план. Відмова від рішення тільки погіршить становище. Пам'ятайте, що навіть невелика зміна у вашій поведінці може різко змінити ситуацію в цілому і створити сприятливий настрій у партнера.

4. Підвищіть впевненість.

Ви можете стверджувати, що у вас немає проблеми низької самооцінки, але ваша глибока заклопотаність і постійний стрес говорить інше. Будьте чесні з собою і спробуйте зміцнити свою впевненість, коли ви відчуваєте, що вона не на висоті. Здорове уявлення про свою зовнішність, почуття власної гідності і в цілому вдячності і любові до себе — ось складові, які допоможуть вам почувати себе краще, що, звичайно, не залишиться непоміченим вашим партнером.

5. Зробіть спілкування основою ваших відносин.

Замість того, щоб постійно намагатися контролювати поведінку інших, зосередьте увагу на комунікації і зв'язку з вашим партнером. Майже у всіх випадках невірність є наслідком відчуження і відсутності спілкування в парі. Так, визначте, де прогалини у ваших стосунках і працюйте над їх усуненням. Ви побачите, що відносини не тільки зміцняться, а й стануть більш приємними і пристрасними!

Похожие статьи:

ОбществоЧому сімейні пари зраджують один одному?

Женский раздел​Не всі відносини закінчуються шлюбом. Бувають і розставання, і важкі переживання

ОбществоМрії про «самопізнання» руйнують шлюби, стверджує психолог

ОбществоВ Ірландії легалізували гей-шлюби

Здоровье и медицинаЯкий секс повинен бути у шлюбі?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети