Як правильно будити зранку дитину?

6 октября 2015
3823 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10536.jpg

Багато батьків на власному досвіді знають, як нелегко деколи розбудити дитину. Щоб навчити дитину рано вставати, потрібно скористатися декількома правилами.

Найкраще почати себе. Лягайте раніше, щоб гарненько виспатися, легко прокинутися і нікуди не поспішати. Малюкові не потрібно бачити, як ви не хочете вставати, валяєтеся до останнього, а потім, стрімголов, бігаєте по квартирі і намагаєтеся встигнути зібрати його і себе. Тому встаньте раніше, адже дивлячись на вас, дитині буде легше навчитися пунктуальності і вчасно прокидатися.

Другим правилом служить дотримання режиму дня. Постарайтеся, щоб ваш малюк лягав спати в один і той же час. Якщо ви правильно сформуєте режим, то це буде хорошим способом розвитку умовних рефлексів, звичок. Якщо ваша дитина встає в один і той же час, значить, у нього вже встановився режим сну. Навіть якщо у вихідні дні дитина встає раніше, ніж треба, не треба його відучувати від цього.

Підготовка перед сном. Зберіть перед сном одяг, який будете одягати з ранку, обговоріть з малюком плани на завтра. Придумайте причину, по якій потрібно буде рано встати. Якщо дитина буде знати причину раннього підйому, то на ранок йому буде легше встати. Постарайтеся, щоб малюк лягав спати з гарним настроєм. Найголовніше — провітріть перед сном кімнату, щоб спалося краще.

З настанням ранку не поспішайте будити дитину гучними звуками. Для початку зайдіть в його кімнату, походіть, дайте дитині почути вашу присутність. Тільки потім підійдіть, сядьте поряд і дуже дбайливо і ніжно погладьте його, потім можете помасажувати ручки і ніжки. Далі не слід поспішати його піднімати з ліжка. Дайте йому потягнутися, прокинутися і трохи повалятися із закритими очима. Можете розповісти якусь веселу історію з участю його улюблених іграшок.

Краще всього якщо малюкові на очі трапиться щось жовте, адже, як відомо жовтий колір піднімає настрій. Можна включити якусь неголосну мелодію, наприклад, з улюбленого мультфільму або включити сам мультик, щоб малюк переключився на те, що йому цікаво.

Похожие статьи:

Новости в мире​5-річна дитина зламала авторизацію «Xbox Live»

ОбществоЯк підготувати дитину до школи?

Скандал​«Наші розстріляли машину - убили батька і матір, живою залишилася тільки дитина», - перемовини бойовиків (АУДІО 18+)

Здоровье и медицинаЧому не можна зранку пити каву?

ОбществоРанок повинен бути особливим

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети