Як провести свій декрет?

23 июля 2015
2022 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9776.jpg

Кожна мама в декретній відпустці не наважиться назвати цей час відпусткою, тому що єдиним табу стає якраз особистий відпочинок. Катастрофічний брак часу трапляється тільки в перші місяці життя немовляти, потім у мами з'являється усвідомлення графіка малюка і перші спроби розподілу вільного часу.

Як тільки життя батьків адаптується під режим малюка, можна приступати до саморозвитку. На це не потрібно багато часу, а ось бажання і мотивація у кожної матері своя. Одним з найпоширеніших стимулів є «я хочу стати гідним прикладом для дитини». Для того, щоб ним стати, потрібно оптимально використовувати ресурси.

Читання — один з найдоступніших способів саморозвитку. Тим більше, сучасні технології дозволяють це робити навіть тоді, коли дитина їсть або мати його хитає. Завантажити книгу собі на телефон не складає труднощів, тематику кожна обирає самостійно, та й формат теж індивідуальний.

Безсумнівним плюсом літературного розвитку є те, що людина може визначитися з спрямованістю. Наприклад, одну жінку потягне на мистецтво, другу на рукоділля, а третю на економічні моделі бізнес-планування. Після прочитання матеріалу залишиться його застосувати в житті.

Будь-якій матері відомо, що коли-небудь син піде в школу і йому потрібно буде допомагати. Виходячи з цього, потрібно встигнути надолужити згаяне: прописи, математика початкових класів і так далі. Як тільки жінка розбереться з усім цим сама, дитині донести матеріал не складе труднощів.

Привести себе в порядок після пологів мріє будь-яка мати. І якщо згадати всі майбутні клопоти, то способів і методів існує чимало: качати прес, заколисуючи дитинку на ногах, веселити малюка, сідаючи разом з ним — підтягне м'язи попи, недоїдені дитиною фрукти і овочі прикладати собі на обличчя, як маски.

Виробляючи графік малюка, не варто забувати і про себе. Якщо жінці вигідно, щоб дитина спала з 12 до 2 години вдень, а ввечері укладати раніше, то краще привчати до такого режиму. Але якщо мати-сова, то їй буде зручніше вкласти дитину пізніше, а в пізній вечірній час довше з ним пограти.

Якщо правильно організувати час, то можна багато чого вилучити з вигодою

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЩо потрібно для корисного сну малюка

ОбществоСпілкування - найголовніше у нашому житті

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети