Як запрограмувати чоловіка?

31 июля 2015
3568 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9899.jpg

Багато хто думає, що спокусити чоловіка за кілька хвилин просто неможливо. Але це не так..

Що таке нейролінгвістичне програмування?

Це навик, необхідний або нав'язаний людині, яка купується після емоційного переживання. Згадай, чи бувало з тобою щось таке, після чого ти боялася потрапити в аналогічну ситуацію? Наприклад, в дитинстві тебе покусала собака і тепер ти минаєш їх стороною. Або тебе одного разу пограбували і тепер ти повертаєшся додому тільки по багатолюдному і добре освітленому маршруту. Це працює як при негативних ситуаціях (включається інстинкт самозбереження), так і при позитивних (ми прагнемо отримувати позитивні емоції).

Тобі потрібен всього один сеанс, щоб стати фатальною жінкою, до ніг якої падають усі чоловіки.

Отже, що знадобиться тобі для того, щоб навчитися НЛП?

Тільки твоя власне свідомість.

Для того щоб стати фатальною спокусницею, спробуй викликати у своїй пам'яті образи, що асоціюються у тебе з цим словосполученням. Проведи паралелі від цих образів до себе. Тобто, знайди загальне, точки дотику. Тепер, коли ти знаєш, що нічим не відрізняєшся від самих карколомних жінок всесвіту, пора виходити на полювання.

Спробуй завести з ним розмову про щось дуже його хвилюючому, що приносить лише приємні спогади. Ти не знаєш, що викликає приємні спогади у чоловіків? Це не проблема. Нехай він сам про це розповість. Нічого не конкретизує. Просто запитай його про найкращі дні в його житті. Підштовхуй його навідними питаннями до глибокого занурення в спогади. У кульмінаційний момент легко і ніжно доторкнися до його передпліччя. Тепер, при кожному твоєму такому дотику, він буде відчувати емоції порівнянні з тими, які він відчував у найкращий день свого життя. Надалі, дізнаючись чоловіка все більше і більше, ти зможеш перепрограмувати, таким чином, всі його емоції. Наприклад, зачувши пісню улюбленої групи, він починає ностальгувати. Можливо, ця пісня пов'язана у нього з першим коханням. Запроси його на танець, і нехай ця пісня тепер буде пов'язана з тобою. Тепер, щось світле і чисте почуття, яке він відчував до своєї першої в житті коханої, буде проектуватися на тебе.

Ти скажеш, що все це прекрасно, якщо чоловік вже підійшов і познайомився. А що робити, якщо він знаходиться на недосяжній відстані? Відповідь: підійти і познайомитися з ним самостійно. У тебе тремтить голос, підкошуються ноги і нервово смикається ліве око при думці про перший крок? Все це тому, що ти запрограмувала в собі впевненість в тому, що над тобою посміються, тебе проігнорують або грубо тобі відмовлять. В цьому випадку допоможе перезавантаження. Уяви собі, як при одному твоєму наближенні хлопець починає підстрибувати від щенячого захоплення. Адже він так хотів з тобою познайомитися, але боявся підійти до такої неприступною красуні. Чим виразніше ти уявиш собі його радість від того, що ти з ним знайомишся, тим більш ймовірний твій успіх. Ну а, познайомившись з чоловіком, ти вже знаєш, як запрограмувати його на вічно до тебе.

Похожие статьи:

ОбществоБагаті чоловіки не шукають собі бідних дівчат

ОбществоЯк зберегти ваші стосунки?

ОбществоВ Ефіопії знайшли чоловіка, якому 160 років

Женский раздел​Не всі відносини закінчуються шлюбом. Бувають і розставання, і важкі переживання

Женский разделЯк підкорити чоловіка?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети