Як збільшити собі груди?

2 октября 2015
2643 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10489.jpg

Форма і розмір грудей найчастіше стають причиною невдоволення жінок власною зовнішністю. Хтось бажає збільшити їх обсяг, комусь не подобається їх зовнішній вигляд. Тому багато хто намагається різними способами досягти досконалості.

Методи збільшення грудей дуже різні за своєю суттю. Багато з них досить ефективні і мають свої переваги.

Бюст жінки складається з молочних залоз, які оточені жировою тканиною. В якості основи служать м'язи, а зверху груди покриті шкірою. Кожен з цих елементів і створює унікальні контури. Отже, змінити форму бюста можна або вплинувши на кількість жирової тканини, або натренувавши м'язи грудей, або збільшивши кількість молочних залоз за допомогою прийому гормонів.

Один із способів, що набирає популярність, є прийом харчових добавок. Вони складаються з рослинних фітогормонів, які за своїм складом сильно нагадують жіночий статевий гормон естроген. Як підсумок — відбувається ріст залози. Однак цей ефект відзначається не у всіх і носить лише тимчасовий характер — як тільки припиняється прийом препаратів, всі результати йдуть. До того ж, деякі фахівці припускають, що ці біодобавки спроможні викликати рак грудей. В цілому ж, вони не вивчені, тому результат їх прийому може бути непередбачуваний.

Інший спосіб збільшення грудей — гормональні креми. Проникаючи через шкіру, вони впливають на молочні залози і викликають їх зростання. Іноді при цьому поліпшується і стан шкіри — вона стає більш пружною. Але знову ж, весь ефект зникає, коли припиняється застосування цього крему.

Третій спосіб — введення за допомогою ін'єкції в молочну залозу спеціального біогелю. Цей метод може викликати серйозні ускладнення, так як гель здатний привести до непередбачуваних наслідків. Він не закріплюється в якомусь певному положенні, а може блукати. Часто виникають ускладнення у вигляді хворобливих відчуттів, виразок на шкірі, утворення кіст. Витягти гель з грудей можна, тому при виникненні проблем доводиться повністю видаляти груди.

Дедалі більшого поширення набуває такий метод, як міостимуляція. Його суть зводиться до перерозподілу гормонів. У певну фазу жіночого циклу до жирових кліток грудей надходить більше естрогенів, які сприяють їх посиленому росту. У результаті груди збільшуються, але не більше, ніж на 1 розмір.

Пластичні операції — найшвидший і ефективний спосіб збільшення розмірів бюста. При цьому вставляються інпланти будь-якого розміру. Можна збільшити обсяги відразу на 2-3 розміри. Спосіб є надійним, перевіреним. Однак, є досить дорогим. Ризик розвитку ускладнень при цьому такий же, як при будь-яких операціях.

Похожие статьи:

Женский раздел​З чим пов'язана біль в грудях?

Здоровье и медицинаАлкоголь викликає рак грудей

ОбществоНайкрасивіші люди живуть в Індонезії

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети