Кожного дня потрібно задумувати 3 важливих справи

5 августа 2015
2672 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9999.jpg

Для того щоб майбутній день став продуктивним, насиченим перемогами й успіхами, постарайтеся зробити з ранку ці нескладні речі!

Чи знаєте ви, що ранок задає тон всьому дню? Якщо з ранку ви вискакуєте на роботу не виспавшись і зі зла, напевно щось піде не так. Або чорна кішка дорогу перебіжить, або з колегою посваритесь, або з подругою розминетесь.

Прокидайтеся під улюблену музику

Напевно у вас є улюблена мелодія, яка навіває приємні спогади. Саме цю мелодію поставте на сигнал свого будильника. Ще не зовсім прокинувшись, ви згадаєте приємні миті свого життя і емоційно зарядитесь тим почуттям, яке відчували тоді, коли вперше її почули. Чудовий настрій гарантовано!

Зарядка — до 10 хвилин!

Багато рекомендують присвячувати ранковій зарядці не менше 20 хвилин, а то й півгодини. Якщо у вас є мета — схуднути, то напевно так і варто вчинити. Якщо ж основна мета вашої ранкової зарядки — це прокинутися, то приділіть їй 5-10 хвилин, не більше. Чому так мало? Десяти хвилин вам точно не буде шкода витратити, навіть якщо часу у вас обмаль. Активно розминаючись, ви навіть за цей короткий час зможете відчути себе бадьорою.

Заплануйте задоволення

Вже з ранку продумайте таку справу, що напевно принесе вам задоволення. Розмова з подругою, похід по магазинах, кава в приємній компанії — це може бути що завгодно. Заплануйте, що це саме задоволення ви подаруєте собі в середині дня — тоді, коли перший робочий ентузіазм уже піде, а друге дихання ще не відкриється.

Задумайте 3 важливих справи

Збираючись на роботу, заплануйте, які 3 дуже важливих справи ви сьогодні повинні зробити. Можливо, ви встигнете набагато більше, але ці три — обов'язкова програма. Поки будете їхати на роботу, ви встигнете продумати їх послідовність та інші дрібні деталі виконання.

Прогуляйтеся

Вас попереду чекає складний і насичений подіями трудовий день. Для того щоб він був успішним, частину дороги на роботу пройдіть пішки. Мало того, що це — додаткове тренування для м'язів, свіже повітря до того ж наситить ваш мозок киснем, і ви станете мислити більш продуктивно.

Похожие статьи:

Новости БизнесаЯк подолати страх в бізнесі?

Бизнес-технологииЯк успішно створити свій бізнес?

Образование и наукаМузика має свою історію

Здоровье и медицинаМузика позитивно впливає на наше здоров'я

ОбществоНіколи не здавайтеся!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети