Ігор Лисов: «Чемпіонат світу-2018 зі стрибків у воду серед юніорів вперше відбудеться в Києві!»

13 декабря 2017
2878 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article16545.jpg

Україна здобула від міжнародної федерації плавання право на організацію та проведення чемпіонату світу зі стрибків у воду серед юніорів. Про це розказав на своїй Facebook-сторінці президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов. Змагання пройдуть в Києві в центрі спорту «ЛІКО», який цього літа приймав Чемпіонат Європи.

Це рішення було ухвалено 30 листопада в м. Санья (Китай) на засіданні міжнародної федерації плавання FINA. Орієнтовними датами проведення називають 23-29 липня. Треба відзначити, що Чемпіонат Світу в Києві стане відбірковим до ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018, які пройдуть в жовтні наступного року в аргентинському Буенос-Айресі.

Серед головних аргументів, які враховував міжнародний комітет,  на прийняття рішення щодо проведення змагань в Україні вплинуло і бездоганна організація дорослого Чемпіонату Європи-2017 зі стрибків у воду, який вперше за всю історію незалежності приймала наша держава. Нагадаємо, наша збірна зайняла на ньому перше місце в загальному заліку.

«Проведення юнацького Чемпіонату Світу-2018 в Києві – це велике досягнення як для українського спорту, так і для України в цілому. Воно виражає довіру до нашої держави і визнання досягнень українських спортсменів на міжнародній арені. У нас уже є хороший досвід проведення подібних міжнародних змагань і Федерація України зі стрибків у воду зробить все можливе, щоб цей Чемпіонат Світу серед юніорів теж пройшов на найвищому рівні» — пообіцяв Ігор Лисов.

Похожие статьи:

Новости СпортаІгор Лисов: «Наша головна задача – щоб гімн України звучав якомога частіше на олімпійській арені»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети