21 листопада -День Гідності та Свободи.Указ президента

9 ноября 2015
4321 просмотр Голосов: 0 Автор:Kovel
article10976.jpg

Президент України Петро Порошенко підписав Указ №633/2015 “Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи”, передає УНН із посиланням на прес-службу АП.

Так, цей день припадає на 21 листопада.

“З метою гідного відзначення у 2015 році річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави”, — зазначив Президент.

Таким чином, у навчальних закладах, закладах культури, військових частинах проведуть тематичні виставки, презентації, присвячені революційним подіям 2004 року, Революції Гідності та їх учасникам.

П.Порошенко постановив здійснювати разом із Київською міською державною адміністрацією заходи щодо гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, зокрема проведення благоустрою та забезпечення підтримання у належному стані місць і об’єктів, пов’язаних з подіями Революції Гідності.

“Постановляю обласним, Київській міській державним адміністраціям затвердити та забезпечити виконання регіональних планів заходів з відзначення Дня Гідності та Свободи. Міністерству закордонних справ України забезпечити: проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з відзначення Дня Гідності та Свободи; надання сприяння українській громадськості за кордоном у відзначенні Дня Гідності та Свободи, а також участі представників української громадськості за кордоном у відповідних заходах в Україні”, — йдеться в Указі.

Міністерство інформаційної політики України разом із Українським інститутом національної пам’яті мають забезпечити розроблення та впровадження для державних засобів масової інформації тематичних інформаційних програм, присвячених Революції Гідності, а також розповсюдження відповідної соціальної реклами.

Згідно Указу, Державний комітет телебачення і радіомовлення України має організувати широке висвітлення у засобах масової інформації заходів із відзначення Дня Гідності та Свободи, трансляцію тематичних теле- та радіопередач.

Похожие статьи:

РелизыСвятійший Патріарх Філарет вшанує День Гідності і Свободи Літургією до Архистратига Михаїла

Новости Общества21 листопада -День Гідності та Свободи.Указ президента

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети