9 квітня відбудеться благодійний дитячий захід «Великодні дзвони»

7 апреля 2018
1117 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article17123.jpg

Другого дня після Великодня, а саме в понеділок 9 квітня, команда «Фонду волонтерів України» спільно з Національним центром ділового та культурного співробітництва — «Український дім», влаштовують благодійну акцію – «Великодні дзвони», для дітлахів вразливих верств населення, зокрема дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та малечі, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки — дітей-переселенців.
       

 Весь тиждень після Великодня – святковий, в цю пору можна не лише відпочивати, але й повноцінно займатися добрими справами. Ото ж команда «Фонду волонтерів України» спільно з Національним центром ділового та культурного співробітництва — «Український дім», влаштовують благодійну акцію – «Великодні дзвони», що відбудеться в понеділок, 9 квітня з 15:00 до 17:00 години. Гостями свята будуть дітлахи, що так потребують нашої уваги і тепла, зокрема діти-сироти, діти з багатодітних родин та малеча, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки — діти-переселенці.
       

В програмі: ігри, конкурси, польова кухня, позитивні емоції, гарний настрій, святковий концерт за участі зірок української естради. Кожна дитина отримає подарунковий набір – великодній кошик. Мета благодійної акції  – наповнити життя цих діточок любов’ю і теплом, подарувавши відчуття свята, атмосферу добра, миру та єдності. Єднаймося заради добра, бо тільки разом ми змінимо світ на краще!!!
 
Акредитація для ЗМІ — Надія Карпенко — 096-200-68-40
     
НАЗВА
Благодійний захід «Великодні дзвони»
 
ДАТА
9 квітня (понеділок), 2018 року
 
ЧАС
15:00 — 17:00
 
МІСЦЕ
Майданчик біля Національного центру ділового та культурного співробітництва — «Український дім», Київ, вулиця Хрещатик, 2

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети