Event Hall Freedom запрошує на фінал конкурсу краси «Міс Київ-2018»

7 мая 2018
1250 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article17230.jpg

Event Hall Freedom запрошує відвідати найяскравішу і найбільш значиму подію столиці – конкурс краси «Міс Київ-2018».

Це шоу абсолютно нового формату, яке пройде в рамках святкування Дня Києва та проведення фіналу Ліги Чемпіонів. У зв’язку з ситуацією в країні, конкурс не проводився уже більше двох років і тому на сьогоднішній день до нього підвищена увага як з боку суспільства, так і з боку ЗМІ.

Цього разу організатори по новому підійшли до процесу підготовки і організації конкурсу. Одним із його завдань стало показати, що краса здатна не тільки приносити естетичну насолоду, але й об'єднувати і творити добрі справи. Протягом року були організовані ряд кастингів, які проводилися не лише в Києві, але й інших містах України. Всього в кастингах взяли участь більше 500 найкрасивіших дівчат зі столиці та інших регіонів України. Після цього журі відібрало 16 учасниць, які й позмагаються в фіналі за корону.

Фінал конкурсу обіцяє стати найцікавішим і найбільш яскравим за останні роки. Організатори підготували нову захопливу програму, в якій візьмуть участь відомі представники українського шоу-бізнесу.  До того ж в перше за всю історію стати «Міс Київ» має шанс дівчина не з столиці, а з іншого міста України.

Партнерами конкурсу виступають:  компанія «Квартал-Концерт», PR.WebKey, Фонд волонтерів України, готельно-ресторанний комплекс KNZS, ювелірна компанія «Срібна країна», мережа салонів краси BODY.

Корону конкурсу «Міс Київ-2018» виготовлено ювелірною компанією DIADEMA. Спортивний партнер конкурсу – клуб IRON SKULL GYM.

Конкурс краси «Міс Київ» завжди збирає широку аудиторію, привертаючи до себе  увагу і викликаючи  високий суспільний інтерес, а переможниця стає символом і обличчям столиці. Запрошуємо і вас приєднатися до свята молодості та краси.

Купуйте білети на сайті freedomhall.com.ua та в усіх касах міста!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети