Фінансові результати Vega за 9 місяців 2019 року: 503 млн грн доходу та цифрова трансформація

29 октября 2019
1495 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article18979.jpg

28 жовтня 2019. Національний телеком-оператор Vega підсумував результати фінансової діяльності за 9 місяців 2019 року. Дохід компанії склав 503 млн грн, що в порівнянні з торішнім показником більше на 7%. Показник EBITDA  — 153,5 млн ​​грн, що на 21% перевищує цифру минулого року.

Компанія продовжує розвивати бізнес, що демонструє позитивна динаміка фінансових показників. Ключові драйвери зростання доходів – збільшення продажів у бізнес-сегменті, збалансована продуктова та цінова політика, а також фокус на якості сервісу. За даний звітний період збільшились доходи від надання послуг швидкісного доступу до інтернет-мережі, комплексних послуг IP-телефонії оптико-волоконними каналами та від IP-сервісів.

Завдяки зростанню частки бізнес-сегменту в абонентській базі й підвищення популярності високоприбуткових комплексних продуктів середній дохід на одного користувача (ARPU) також збільшився — на 10 %

В більшості великих міст, по всій території України продовжується масштабний проект міграції абонентів з мідних мереж на сучасні високошвидкісні оптико-волоконні, який розпочали ще наприкінці 2018 року. За 9 місяців 2019 року загальний обсяг інвестицій збільшився до 59,3 млн грн. В основному кошти вкладалися в модернізацію мереж та обладнання.

«Сформуйте задачу і ви побачите її рішення! Пріоритет компанії, як національного телеком-оператора, постійне вдосконалення сервісів в усіх регіонах нашої присутності. Одна з основних задач у цьому напрямку – перевести всіх клієнтів, які отримують послуги за допомогою мідних мереж, на оптичні. Над цим ми працюємо з минулого року і маємо позитивний результат. Вже понад 40 тисяч абонентів телефонії та інтернет оцінили переваги нових технологій», — відмітив Мурат Чинар, Генеральний директор Vega.

До бюджетів України Vega перерахувала 99,8 млн грн податків і зборів.

 

Національний телеком-оператор Vega пропонує комплексні сучасні рішення в галузі фіксованого телефонного зв'язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет та передачі даних. Входить до телекомунікаційного напряму групи СКМ. На сьогоднішній день Vega присутня в 22 областях України. Оперативне управління телекомунікаційною групою Vega здійснює ПрАТ «Фарлеп-Інвест». Генеральний директор компанії – Мурат Чинар.

Похожие статьи:

РелизыПочему стоит подключать IP- телефонию от Vega

РелизыVеga объявила об отказе от меди

РелизыПопулярність комплексних рішень у телеком-сфері.

НовостиФінансові результати Vega за I півріччя 2019 року: 344 млн грн чистого доходу і розвиток мереж

РелизыVega трансформує телеком-бізнес

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети