Особисті 300 млн.гривень віддані на потреби арміії - Петро Порошенко

30 декабря 2015
1934 просмотра Голосов: 0 Автор:
article11528.jpg


 

Петро Порошенко заявив, що віддав особисті 300 млн гривень на потреби армії.Тпкож він  заявив, що звинувачення ЗМІ в його значному збагаченні на посаді президента України за рік не обгрунтовані.

За його словами, він став першим кандидатом у президенти України, який відзвітував за кожну копійку. Сума в більш 300 млн, який йому пред'являється, була зароблена в 2013 році, а задекларована і оприлюднена в 2014 році. 90 мільйон з цих грошей пішли на оплату президентської кампанії, а решта — на оплату парламентської кампанії.

При це Порошенко вказав: «кошти, які були мені виплачені у вигляді дивідендів… пішли на фінансування благодійної діяльності та підтримку наших воїнів в зоні АТО до останньої копійки».

На початку квітня президент України відзвітував про доходи за 2014 рік, повідомивши, що заробив 368,9 мільйона гривень, що приблизно дорівнює 16 млн доларів.

Згідно з повідомленням прес-служби президента, з них 345,67 мільйона гривень — це дивіденди і відсотки, 11,25 мільйона гривень — дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав, 961 тисяч — від продажу майна.

Джерело

Похожие статьи:

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости ПолитикиОлександр Турчинов розпорядився «забезпечити охорону» Юлії Тимошенко, Михайлу Добкіну, Петру Порошенку

Новости УкраиныМіліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з незаконним позбавленням волі Булатова

Новости ПолитикиС Украины запретили выпускать активистов Гриценко и Булатова

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети