Стартує виставка картин для збору коштів на протез талановитом танцюристу!

28 октября 2015
3547 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article10809.jpg

Вже завтра стартує благодійна виставка – продаж картинталановитого українського художника Кості Копосовав приміщенні готелю «Прем’єр Палас».

Головною метою цього заходу є допомога надзвичайному хлопцю Саші Калугеру.

При народженні Сашу було травмовано, внаслідок чого йому ампутували праву ногу. Мама залишила малюка і він виховувався у Цюрюпінському дитячому будинку. Свого часу Служба соціального захисту виділила хлопцю протез, але юнак давно з нього виріс і тому потребує нового, адже без протезу пересування для Саші є досить складним. Не зважаючи на відсутність ноги, хлопець танцює, і не просто, а надзвичайно талановито! Цього року Олександр отримав Гран-прі на IX Міжнародному благодійному фестивалі дитячої творчості «Назустріч мрії», його виступ викликав захоплення глядачів і просто вразив усіх присутніх!

Асоціація міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Соціальний захист» вважає своїм покликанням допомогти Саші у зібранні коштів на протез, вартість якого складає 92 899 гривень.

Благодійна виставка-продаж картин Кості Копосова проходитиме протягом місяця, починаючи з 29 жовтня, у приміщенні готелю «Прем’єр Палас» за адресою: бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська 5-7/29, Київ. Виручені кошти від продажу картин будуть перераховані на рахунок ТОВ “ОРТОТЕХСЕРВИС ГмбХ”, де і буде ввиготовлено та встановлено протез.

Рахунок на протезування Олександра, виписка з історії хвороби

Заздалегіть виражаємо подяку Premier Hotels and Resorts та художнику Кості Копосову за підтримку талановитої молоді України!

Допоможемо юному таланту разом!

Картини, що будуть представлені на виставці:

Сільські шляхи Карпати, осінь 6 холст,акрил, 2013 100х120 см

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Похожие статьи:

Благотворительность“ТВОРИ ДОБРО” РАЗОМ З НАМИ!

ОбществоМЕЖДУНАРОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ ПО АУТИЗМУ «ОТКРЫВАЯ ДВЕРИ»

Благотворительность9-й фестиваль "Назустріч мрії" Гала-концерт "ГОЛОС МИРУ"

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети