В Центрі спорту «Ліко» пройде Відкритий Кубок України зі стрибків у воду 2019

9 апреля 2019
206 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article18494.jpg

15 квітня 10:00

Київ, вулиця Конєва, 8

Центр спорту «ЛІКО»

Акредитація для представників ЗМІ:

0672142310 Олена Мешенко

 

З 15 по 20 квітня в Центрі спорту «Ліко» проходитиме Відкритий Кубок України зі стрибків у воду 2019. Змагання відбудуться за підтримки генерального спонсора компанії «ЛІКО-Холдінг».

Цього року участь у змаганнях візьмуть 11 країн учасниць та понад 80 відомих спортсменів. Україну представлять 55 спортсменів із семи областей та міста Києва. Також у змаганнях візьмуть участь представники Швейцарії, Грузії, Вірменії, Греції, Італії, Хорватії, Болгарії, Великобританії, Данії. Урочиста церемонія відкриття Кубку відбудеться 16 квітня о 16:30.

«Мені дуже приємно, що тут у Києві, в Центрі спорту «Ліко» знову зберуться кращі спортсмени не лише з України, але й з Європи. Це говорить про те, що наш спорт не стоїть на місці, ми розвиваємося, ідемо вперед, до нових висот. У нас є багато молодих і перспективних атлетів, які, я вважаю, найближчим часом також заявлять про себе не лише на всеукраїнському, але й на міжнародному європейському і світовому рівні», — відзначив президент Федерації України зі стрибків у воду та віце-президент НОК Ігор Лисов.

Для наших спортсменів і тренерів ці змагання є дуже важливим етапом в підготовці до Чемпіонату Європи зі стрибків у воду, який пройде цього літа в Києві. Це вже вдруге поспіль наша столиця прийматиме європейську першість в цій дисципліні. Раніше, в 2017 Центр спорту «Ліко» вже приймав фінальну частину цих змагань. Тоді наша команда виборола перше місце і стала чемпіоном Європи. А рівень підготовки і проведення змагань справили позитивне враження на європейських представників. Минулого року у Києві проходила світова першість — юнацький Чемпіонат Світу зі стрибків у воду-2018. Саме завдяки успіхам наших спортсменів та бездоганній організації змагань Європейською лігою плавання було прийнято рішення про надання Україні права на проведення Чемпіонату Європи зі стрибків у воду 2019.

«Цього року у фінальній частині Чемпіонату Європи візьмуть участь не лише ті атлети, які виступали в чемпіонському складі нашої збірної, але й багато молодих і перспективних спортсменів. До того ж, ці змагання дуже важливі для всіх країн учасниць, адже це буде ще й боротьба за ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо-2020» — розказав віце-президент НОК Ігор Лисов.

Похожие статьи:

РелизыІгор Лисов: «Чемпіонат світу-2018 зі стрибків у воду серед юніорів вперше відбудеться в Києві!»

Новости СпортаИгорь Лысов организовал Первый международный Украинско-Польский турнир

РелизыПрезидента Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисова нагороджено орденом

Новости ОбществаИгорь Лысов поздравил учителей с их профессиональным праздником

РелизыІгор Лисов вручив почесні нагороди спортсменам та розказав про плани збірної щодо Чемпіонату Європи-2019 зі стрибків у воду у Києві

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети